מגן לעובד ולמעסיק - זכויות עובדים
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

זכויות עובדים

 
דף הבית >> זכויות עובדים

אילו זכויות מגיעות לעובדים שכירים? היכן ניתן לקבל ייעוץ משפטי בנוגע לזכויות  עובדים?

על מנת לאפשר לכל עובד שכיר לקבל זכויות בסיסיות, משרד התעשייה והמסחר איגד בחוק זכויות יסוד אשר מחייבות את כל המעסיקים באשר הם לממש, ויתרה מכך, עליהם לכבד זכויות אלו ללא הגבלות וללא תנאים מקדימים. למעשה בעזרת זכויות עובדים, ניתן להסדיר נושאים חשובים ביחסים בין שכירים למעבידיהם ביניהם הסכמי ההתקשרות, תנאי ההעסקה, תשלום וכדומה.


עובדים שכירים? אלו הזכויות שמגיעות לכם על פי חוק

 
בעולם הליברלי המערבי, לכל אדם מגיעות זכויות יסוד מתוקף היותו אדם. ישנן זכויות שהן זכויות טבעיות, העוסקות בחירותו הפרטית של כל אדם ומטרתן להגן עליו מפני הממסד או הממשל, וישנן זכויות כמו למשל זכויות חברתיות, אשר מאפשרות לבני אדם לממש את אותן זכויות טבעיות וכך לחיות בחברה שוויונית, כמו למשל הזכות לבריאות, הזכות לקיום בכבוד, הזכות לחינוך וכן זכויות עובדים.

כעובדים שכירים עליכם להיות מודעים כי לרשותכם עומדות זכויות שמבטיחות כי תקבלו את כל התנאים המגיעים לכם מתוקף עבודתכם כמו למשל החזרי נסיעות, דמי הבראה, תשלום עבור שעות נוספות, שכר מינימום, הפרשה לפנסיה, חופשה שנתית, תשלום בזמן וכדומה. במידה ואינכם יודעים מה הן הזכויות שלכם או שאתם חוששים כי אינכם מקבלים את מלוא זכויותיכם מהמעסיקים, אתם מוזמנים ליצור קשר אתנו במגן לעובד ולקבל את כל הפרטים הנחוצים.
 

מגנים על הזכויות שלכם

 
​שכירים רבים אינם מקבלים את מלוא הזכויות המגיעות להם על פי חוק, כך שאם זה קורה לכם, חשוב כי תדעו שאינכם לבד. במגן לעובד אנו שולטים ומתמחים בעולם זכויות עובדים ומטרתנו – לוודא כי תקבלו את הזכויות שמגיעות לכם ממעסיקיכם. העובדה שאנו בקיאים בעולם זכויות העובדים, מאפשרת לנו במגן לדעת האם קיימת עילת תביעה במקרה שלכם באופן אישי ובמידה וכן, אנו נדאג לקשר אתכם עם מיטב עורכי הדין בתחום.
במגן לעובד התשלום הוא עבור הצלחה בלבד כך שאם לא קיבתם פיצוי, לא תתבקשו לשלם. לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ והכוונה בנושא זכויות עובדים צרו אתנו קשר עכשיו, אנו כאן לרשותכם תמיד.