מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - פיטורים לא חוקיים
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

פיטורים לא חוקיים

 
פיטורים לא חוקיים – כיצד נדע שזה קרה לנו? היכן יש לדווח על פיטוריםשתוקפם אינו חוקי? האם דיווח או תביעה יכולים לשנות את גורלכם התעסוקתי כמועסקים/מפוטרים?
האבחון של הליכי פיטורים לא חוקיים אינו מסובך כלל. עליכם להכיר טוב זכויותעובדיםבסיסיות, כמו למשל החובהלערוך שיחת שימוע לפני כן, ובכלל, החובה המוטלת על המעסיק שדורשתמתן הודעה מוקדמתבטווח מסוים של ימים, כמוקבל בחוק, קודם למהלך (הודעה בטווח קצר מדי, גם בליווי שיחת שימוע, אינה חוקית). בכל מקרה, אם אינכם בקיאים עד הסוף בדיני עבודה, ניתן לגשת ישירות לפרקטיקה. כל אימת שתקבל הודעה על שהנכם עתידים להיות מפוטרים, תוכלו לגשת ל- "מגן לעובד" לקבלת ייעוץ משפטי ובמידת הצורך אף לנקיטת צעדים בפועל כלפי המעסיק, אם התנהלותו התגלתה כלא חוקית.
פנייה למגן לעובד – היתרונות שלי כעובד מיוצג
במגן לעובד תוכלו ליהנות מטיפול משפטי של טובי המומחיםבעריכת דין בתחום דיני עבודה. בין אם נפצעתם או הוגבלתם עקב תאונת עבודה ובין אם הפיטורין נעשו גם מבלי שזה קרה, יידע הצוות המשפטי במגן לעובדלעמוד על כל מקרה, להסיק בדבר תוקפו החוקי, ולטפל בו כך שטובתכם המשפטית והאישית תוגשם במלואה.
הגנה משפטית עקב פיטורים לא חוקיים בפועל
במידה והמקרה שלכם הוגדר על ידינוכפיטורים לא חוקיים, אנו נעשה את המיטב עבורכם,נלמדאת אותולעומקוונכריע האם קיימת עילה לתביעה. אם לדוגמה, לא נערכה שיחת שימוע לפני הפיטורין, או שהפיטורין נמסרו ללא הודעה מוקדמת בגדר הסביר וכמתחייב בחוק, אנו נתחיל בהליכים משפטיים כנגד המעסיק. גם אם הוא החליט למשוך ידו מהליך כמו פיטורים לא חוקיים, ולערוך שיחת שימוע, דעו כי אתם זכאים לייצוג מלא של עורך דין "מגן לעובד" במהלכה.צרו עמנו קשר אנחנו כאן עבורכם.
לכל המידע על פיטורים לא חוקיים ולקבלת הגנה משפטית מפניהם – פנו למגן לעובד!