מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - פיטורים לא חוקיים
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

פיטורים לא חוקיים

 
דף הבית >> שירות לעובד >> פיטורים לא חוקיים
פיטורים לא חוקיים

התבשרתם שאתם מפוטרים - מה האסטרטגיה החכמה ביותר שכדאי לנקוט? מדוע לא כל הודעת פיטורין היא בהכרח סוף פסוק, והאם כל מה שהמעסיק אומר או עושה הנו בהכרח במסגרת החוק?

כידוע, לא כל הודעת פיטורין היא בהכרח סוף פסוק, וזאת מכיוון שלעיתים מעסיקים נוקטים בהליך פיטורין שאינו במסגרת החוק. במקרים מסוימים הם עושים זאת מתום לב ובאחרים, באופן מכוון על מנת להקל על עצמם. הם לא מעוניינים בסחבת מיותרת כמו שעלול לקרות אם יערכו שיחת שימוע או יתנו התראה ארוכת טווח ולמרות זאת, אלו צעדים שחובה עליהם לבצע ובמידה והם לא יעשו, ניתן להגיש תביעה כאשר ברוב המקרים, בית המשפט יבטל באחת הליך פיטורין שנעשה בצורה לא חוקית. על מנת להוכיח לבית המשפט שנעשו הליכי פיטורים לא חוקיים כלפיכם – יש לפנות לעורך דין המומחה בדיני עבודה.

שירותיו של עורך דין דיני עבודה מטעם מגן לעובד
עורכי הדין של מגן לעובד ילמדו את המקרה שלכם, יעמלו על קבלת ניירת מהמעסיק הקשורים להתקשרות שלכם עמו, ועל סמך אלו, יבינו מה למעשה קרה כאן מבחינה משפטית. אם המסקנה שנעשו הליכי פיטורים לא חוקיים, יטופל המעסיק באמצעות הצינורות המשפטיים, תחילה על ידי מכתב התראה ולאחר מכן על ידי תביעה, במידהוהתעלם מהמכתב. גם אם הוא מימש את הזכויות אותן דרשנוממנו לממש במכתב, והחליט לערוך שיחת שימוע, כמקובל על פי החוק לפני פיטורים, חשוב להודיע למשרדנו על מנת שנשלח עורך דין לייצג אתכם במהלכה.

מגן לעובד – שירות לכל עובד שחווה פיטורים לא חוקיים
חברת מגן לעובד מסייעת לעובדים שזכויותיהם נפגעו על ידי מעסיקים, החל מהרעת תנאים ועד פיטורים לא חוקיים. גם אם מצבך כעובד הידרדר עקב תאונת עבודה, אנו מזמינם אותך ליצור עמנו קשר, משרדנו ידע מה לעשות על מנת לדרוש את זכויותייך המשפטיות כמקובל.
לפרטים נוספים אודות דרכי הפעולה הנכונות בעת פיטורים לא חוקיים או לקביעת פגישת ייעוץ פנו עוד
היום למגן לעובד!