מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - נפגעתם בעבודה? יש לכם כתובת: משרד מגן לעובד!
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

נפגעתם בעבודה? יש לכם כתובת: משרד מגן לעובד!

 

עו"ד לזכויות עובדים ידאג לייצג אתכם מול מעסיקים

נקלעתם לקשיים מול המעסיק במקום העבודה? מרגישים שנעשה לכם עוול? אתם יודעים שאתם צריכים לפנות לעו"ד לזכויות עובדים? כיצד תדעו למי לפנות?
עובדים במקומות עבודה המרגישים מתוסכלים צריכים לשאול את עצמם האם מדובר בעניין של כימיה/אווירה ותו לא, או שמא הרגשתם היא תוצר שלפעולה לא חוקית מטעם המעסיק. במידה וגם אתם חשים כי אינכם זוכים לכבוד הראוי מן המעסיק ולא מדובר בבעיה אישית/חברתית, מומלץ שתפנו לסמכות מקצועית כמו עו"ד לזכויות עובדים. עורך דין המתמחהבזכויות עובדים ידאג לבחון את המקרה לפרטי פרטים ובמידה ויימצאו כשלים בהתנהלות המעסיק הוא יפעל כנגדו במלוא חומרת הדין.

כיצד יודעים לאיזה עו"ד לזכויות עובדים יש לפנות?

חשוב מאד שעורך הדיןשאתם בוחרים יהיה מועסק במשרד מוכר או לחילופין, ינהל בעצמו משרד נחשב ושיהיה לו שם של אדם שצלח בסיוע למיוצגים שלו בעבר. שיחה עם עובדים אחרים שנקלעו למצבכם וקבלת המלצה מהם יכולה להיות יותר ממועילה עבורכם. כמובן שחשוב שעו"ד לזכויות עובדים יהיה מקצועי, קל וחומר בקיא בדיני עבודה וזכויות עובדים ויציע לכם שירות אישי לצד זה המקצועי בתקופה הלא פשוטה עמה אתם מתמודדים.

נפגעתם בעבודה? יש לכם כתובת: משרד מגן לעובד!

במשרד "מגן לעובד" המנוהל על ידי עורך הדין גיא גונן יבחנו את המקרה האישי שלכם, תוך בדיקה מדוקדקת של העובדות, החוק והפסיקות בתחום. בהתבסס עליהן תיכתב חוות דעת משפטית מקצועית, אשר תשרת את האינטרסים שלכם על הצד הטוב ביותר בדרך למימוש כל הזכויות המשפטיות שלכם.
בכל מקרה שבו זכויותיכם נפגעו במקום העבודה,עו"ד לזכויות עובדים ידאג לספק לכם הגנה משפטית. צרו קשר עם צוות המומחים של מגן לעובד ואנו נשמח לייצג אתכם במקרה עמו אתם מתמודדים.