מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - אודות
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
   
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

אודות

 
דף הבית >> אודות המשרד >> אודות
  
אודות מגן לעובד

גונן  ושות'  עורכי  דין

Gonen & co. law  office


משרד עורכי דין גונן ושות'  הוקם ע"י עורך הדין  גונן גיא  בעל תארים אקדמיים  ב: LLB   במשפטים  ו BA  בכלכלה ושווק  .
לעו"ד גונן, ניסיון של 22 שנה בתחום של דיני העבודה.

להלן חלק מהתפקידים שביצע עו"ד גונן :

יועץ משפטי בתחום יחסי עובד מעביד
מנהל מחלקת  תחום ביטוחים פנסיונים
ומנהל מחלקת שכר כחשב  .

הידע הרב של עו"ד גונן בתחום יחסי עובד מעביד, כאיש כספים וכחשב שכר בכיר, מאפשרים לו  לקיים  הרצאות ומבדקים עבור חברות, בתחומים שונים : 
*  בתחום דיני העבודה וחוזי העסקה.
*  הליך נכון של גיוס  עובדים
*  בדיקת חוזי העסקה ותלושי שכר  .

משרדנו נחשב למשרד מוביל  בתחום דיני העבודה וייצוג עובדים ומעסיקים. צוות המשרד מונה עורכי דין מובילים ומנוסים בתחום דיני העבודה ובעלי ותק מקצועי של עשרות שנים. חלק מעורכי הדין הם גם רואי חשבון וחשבי שכר בכירים, זאת בנוסף להשכלתם המשפטית.

הידע הרב והמקצועיות בתחום דיני העבודה, מאפשר לייצג מעסיקים ועובדים בבית הדין לעבודה או בהליכי פשרה בין הצדדים. בנוסף, מעניק המשרד ייעוץ מקצועי דרך קבע למעסיקים  בתחום דיני העבודה ויחסי עובד מעביד, לחברות שונות. חשוב לציין, כי המשרד מצוייד במספר תוכנות ומערכות חישובי שכר, המאפשרות לנו לבצע בדיקה מקצועית של תלושי השכר של העובדים אשר רוצים לתבוע את המעסיקים . ניהול פורטל "מגן לעובד ולמעסיק "

משרדנו מנהל כבר שנים רבות את הפורטל "מגן לעובד ולמעסיק " לרווחת  קהל המעסיקים והעובדים שרוצים להעשיר את הידע שלהם בכל תחומי דיני העבודה: פיטורין, הודעה מוקדמת, הבראה, חופשה, שיחת שימוע, תשלום נסיעות, ימי מחלה וונושאים רבים נוספים...
בנוסף, מתעדכנים בפורטל פסקי דין ועדכוני פסיקה וחקיקה מעולמם של המעסיקים והעובדים (חשוב לציין, כי הפורטל לא מהווה יועץ משפטי כאמור בתקנון הפורטל).

הפעילות של משרדנו חולשת על כל תחומי משפט העבודה והיחסים בין העובד למעביד: תאונות עבודה, סכסוכי עבודה, הסכמים קיבוצים, ניסוח ובדיקת חוזי העסקה בין עובדים למעסיק, יצוג מעסיקים או עובדים  בהליכי משמעת  או בהליכי פשרה וגישור, יצוג בבתי הדין לעבודה ומול המוסד לביטוח לאומי .
משרדנו מתמחה בהנחיה והכוונה להעסקה נכונה לפי דרישות משרד התמ"ת. במידת הצורך, משרדנו מייצג ומלווה את המעסיק בכל התהליך מול משרד התמ"ת במטרה להכין את המעסיק לביקורת, במטרה להימנע מקנסות או הגבלות של משרד התמ"ת.

עובדים ומעסיקים יקרים במקרה של מחלוקת משפטית או תביעה  כדאי שנהיה בצד שלכם!ייצוג סטודנטים

משרדנו הוא המשרד המוביל ביותר בארץ בייצוג וייעוץ  לסטודנטים בכל מה שקשור להליכי משמעת  או לזכויות הסטודנט .משרדנו מייצג סטודנטים בפני ועדות משמעת ומטפל בהליך בקשת חנינה מול נשיא המכללה / אוניברסיטה.
מרבית הסטודנטים שפנו למשרדנו קבלו הקלה בעונש ולעיתים אף חנינה מהנשיא של המוסד האקדמי.
למשרדנו יש את היכלות לייצג סטודנט בכל מוסד אקדמי בארץ, זאת בשל הידע הרב שלנו והכרותינו עם תקנוני המשמעת ומספר רב של עורכי דין.

כיצד עובד התהליך בייצוג עובדים?

1. העובד שמעוניין לתבוע מגיע לפגישה .
2. בפגישה נוכחים 2 עו"ד מקצועיים המתמחים בדיני עבודה. אנו מקיימים ישיבה קצרה עם העובד ומנהלים פרוטוקול לגבי התלונות שלו        כלפי המעסיק או החברה.
3. לאחר הישיבה, עו"ד ממשרדנו מעבירים את הנתונים של העובד לחשב השכר של משרדנו.

!חשוב לציין שמשרדנו הוא היחיד שמעסיק חשבי שכר ומשתמש בתוכנות שכר מקצועיות. בשל כך ניתן לבדוק ולאמת את תלונותיו של העובד ואת תקינות תלושי השכר שהונפקו לו ע"י המעסיק.!


לרוב העובדים הפונים אלינו מתלוננים שלא שילמו להם  דמי הבראה / פיצויים / פנסיה / הודעה מוקדמת, או בשל כל סיבה אחרת.

לאחר בדיקה של חשב השכר, בעזרת כלים מקצועיים כמו תוכנות השכר, אנו מגלים, בד"כ,  כי לעובד מגיע  הרבה יותר ממה שהוא חשב והוא אינו מודע לעובדה שהרבה מהזכויות שלו נרמסו ולא שולמו לו !!

לדוגמא :
עובד שפוטר ללא שיחת שימוע וללא הודעה מוקדמת פנה למשרדנו, בכדי שנתבע עבורו את מעסיקו בשל הליך פיטורין לא תקין.
לאחר בדיקה של מחלקת השכר ועורכי הדין, התברר, שבנוסף  להודעה המוקדמת  ולשיחת השימוע, גם לא שולמו לו דמי נסיעות ולא נעשה גמר חשבון בנושא פדיון חופשה וחמור מכל, לעובד לא שולמו שעות  נוספות על אף שהגיע לו עשרות שעות כל חודש.

התוצאה הסופית היא שעובד שרצה לתבוע/ לדרוש פיצוי בגלל העדר שיחת שימוע והודעה מוקדמת תובע היום  לאחר הייעוץ ובאמצעות משרדנו שעות נוספות לתקופה של  7 שנים שקדמו לפיטוריו וזאת בנוסף להודעה המוקדמת ופיצוי בגין העדר שיחת שימוע. תביעה שהעובד העריך אותה ב באלפי שקלים הפכה לעשרות אלפי שקלים ! !

מסקנה ! !

שעורכי דין שמתמחים בדיני עבודה מטפלים בכם התוצאה והרווח כולם שלכם!!


אנחנו זמינים לשרותכם ולמענכם  עו"ד גיא גונן והצוות 

תזכרו אצלנו לשאול שאלה לא עולה כסף .......  (-:

 


פרטי יצירת קשר ודרכי הגעה
 

טלפון: 03-9373525
פקס: 03-9373515
כתובת: 
ז'בוטינסקי 26, רמת גן
מייל: office@gonen-law.co.il

שעות פעילות
ימים א'-ה' 8:00 - 17:30
ימי שישי 8:30 - 12:30

גוגל פלוס

טויטר

יוטיוב

in

פייסבוק