תלוש שכר ועו"ד לדיני עבודה - מגן לעובד
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

תלוש שכר ועו"ד לדיני עבודה

 
כיצד אפשר להתמודד, בעזרתו של עו"ד לדיני עבודה, עם מעסיקים שבאופן שיטתי לא מספקים תלושי שכר? האם עובד שלא מקבל תלוש שכר יכול לתבוע את מעסיקו בגין כך? 
 
על המעסיק חלה חובה של הוצאת תלוש שכר מסודר לכל העובדים שלו מדי חודש. כל תלוש חייב לכלול את השכר המדויק, הפרטים הנכונים של העובד, הֶרכב השכר (בסיס, הטבות, בונוסים), הניכויים שנוכו ממשכורת העובד כמו ביטוח לאומי, פנסיה, ימי מחלה וחופש שנצברו ועוד. עם זאת, מעסיקים רבים לא מקפידים על כך והם מסרבים לספק לעובדים שלהם תלוש שכר מסודר בתואנות שונות.
 

כיצד יכול עו"ד לדיני עבודה לסייע לך במקרה ולא קיבלת תלוש שכר?


יכול להיות שמדובר במעסיק מפוזר ובפועל אתה מקבל את שכרך המדויק ויכול להיות שהמעסיק עושה זאת בזדון כדי להימנע מתשלומים אולם יש לקחת בחשבון שהדבר לא חוקי. אם המעסיק מסרב לספק לך תלושי שכר באופן קבוע יש באפשרותך לתבוע אותו, כדי לראות במדויק ממה מורכב שכרך ומהם הניכויים שהורדו ממנו. מעסיק שמסרב לספק תלושי שכר עובר על החוק ואפשר להיעזר בעו"ד לדיני עבודה כדי לתבוע אותו בבית הדין לענייני עבודה.
 


עורכי דין גונן ושות'

 
מעסיק עלול לעמוד בסירובו לספק תלושי שכר בתירוצים שכך הוא יכול לשלם לך יותר, אולם בפועל אסור לו לעשות כך. במקרים מסוג אלו מומלץ לפנות לייעוץ של עו"ד מקצועי כדי לוודא שקיבלת את השכר שלך כפי שקבעתם ולפי המוגדר בחוק. במידה ועולה הצורך בייעוץ משפטי של עו"ד לדיני עבודה אנו מזמינים אותך להתקשר למספר טלפון  03-9373525 או ליצור אתנו קשר באמצעות טופס יצירת הקשר באתר שלנו כדי שעורכי דין גונן ושות' יוכלו לייצג אותך בבית הדין ולהשיג עבורך פיצוי מתאים.