מגן לעובד ולמעסיק - שירות למעסיק
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

שירות למעסיק

 
דף הבית >> שירות למעסיק
 

שירות למעסיקים

הצוות המקצועי של מגן לעובד נותן שרות מקצועי למעסיקים, אשר נתבעים על ידי עובדיהם. בנוסף, קיימת לרשות המעסיקים מחלקה, אשר מסייעת להם בהכנת תלושי שכר כנדרש בחוק וטיפול בטפסים של משרד התמ"ת.
קרא עוד>>

 

מצוקת מעסיקים

בשונה מבעבר, כיום עובדים רבים מודעים לזכויות הסוציאליות שלהם כעובדים. באמצעות יועצים מקצועיים הפועלים בשירות "מגן לעובד", יש לעובד אפשרות לקבל הגנה וסיוע משפטי בכל מה שקשור לתנאים הסוציאליים שלו...
קרא עוד>>

 

ייצוג מעסיקים - העשרת היידע

דע את זכויותיך זהו משפט נפוץ ולא בכדי. על מנת להיות מסוגלים לממש את הזכויות ולדרוש אותן, יש קודם כל לדעת אותן. לכן עבור מעסיק שמעסיק עובדים, פשוטו כמשמעו, התעדכנות בנושא זכויות וייצוג מעסיקים.
קרא עוד>>

 

יצוג מעסיקים - עובד עבר לעבוד בחברה מתחרה

איך מתמודדים עם החשש שעובד יעבור לעבוד בחברה מתחרה ומהן זכויותיו של מעסיק בעניין זה?במידה ואינכם יודעים, מומלץ וכדאי להתייעץ עם משרד עורכי דין גונן ושות' הבקיאים בתחום ייצוג מעסיקים.
קרא עוד>>

 

יצוג מעסיקים -זכויות המעסיק מול עובד שעושה הכול בכדי שיפוטר

מהן זכויותיו של מעסיק מול עובד שעושה הכול כדי שיפטרו אותו כדי לזכות בפיצויי פיטורין? והאם יש סעיפים בחוק זכויות ייצוג מעסיקים לעניין זה?
קרא עוד>>

 

יצוג מעסיקים - עובד עם בעיות משמעת

האם מותר לפטר עובד עם בעיות משמעת, והאם מגיעים לו פיצויי פיטורין? איזה עורכי דין מתמחים בייצוג מעסיקים בבתי הדין לעבודה?
קרא עוד>>

 

ייצוג מעסיקים – מתי צריך את השירות הזה?

ישנם מקרים רבים בהם מעסיקים מוצאים את עצמם זקוקים לשירותים של ייצוג מעסיקים. באמצעות שירותים אלו, מעסיקים יכולים להיות מודעים יותר לזכויות שלהם ואף לפעול למימושן.
קרא עוד>>

 

מתי מעסיקים זקוקים לייצוג?

מתי מעסיקים זקוקים לייצוג? מה כוללים שירותי ייצוג מעסיקים והיכן ניתן ללמוד פרטים נוספים בתחום? בעבר הלא כל כך רחוק, יחסי עובד מעביד היו "פשוטים" יותר, מה שהוביל לא פעם לניצול או לפגיעה בזכויותם
קרא עוד>>

 

העשרת ידע בתחום ייצוג מעסיקים?

בעבר הלא כל כך רחוק, יחסי עובד מעביד היו "פשוטים" יותר, מה שהוביל לא פעם לניצול או לפגיעה בזכויות בסיסיות המוכרות כעת לכל העובדים שהנם תושבי ישראל.
קרא עוד>>