מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - פיטורים ללא שיחת שימוע
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

פיטורים ללא שיחת שימוע

 

נקלעתם למצב ביש של פיטורים ללא שיחת שימוע? כך תיחלצו ממנו

מה המשמעות המשפטית של פיטורים ללא שיחת שימוע? מה ניתן לעשות אם פוטרתם בצורה כזו? כיצד ניתן לתרגם את ההחלטה של המעסיק לכדי זכויות?
פיטורים ללא שיחת שימוע הם מצב ביש. בלי שיחת שימוע בה הובהר לכם מהי הסיבה לפיטורים לא תדעו לעולם את האמת. לא פעם האשמה אינה עליכם, ובאמצעות השיחה תוכלו להילחם על קבלת הזכויות שלכם. אם הסתבר שהפיטורים נבעו מעניינים אישיים ולא מטעמים ענייניים, אזי אין בפיטורים הללו כדי להשחיר את עתידכם התעסוקתי.
 

מה קורה כאשר מתבצעים פיטורים ללא שיחת שימוע?

אחרי פיטורים ללא שיחת שימוע מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין המתמחה בייצוג עובדים. עורך דין מקצועי יבחן את פרטי המקרה, ילמד אותו, וינסה להבין מדוע המעסיק החליט לנקוט בכאלו צעדים. לאחר מכן, יישלח למעסיק מכתב התראה בדבר אי קיום שיחת שימוע. בחר המעסיק להתבצר בעמדתו לגבי קיום פיטורים ללא שיחת שימוע? ינוסח כתב תביעה כנגדו אשר ידרוש פיצויים על הליך פיטורים לא תקני. באמצעות דיון בעניין בבית המשפט, לא פעם אף ניתן לחזור אל מקום העבודה בניגוד להחלטת המעסיק על פיטורים.
 

במגן לעובד נגן על זכויותייך המשפטיות בפיטורים שנעשו ללא כדין

פיטורים ללא שיחת שימוע יטופלו במלוא החומרה על ידי משרד עורכי הדין גנן ושות'. המשרד הקים עבורכם את פורטל מגן לעובד על מנת שתוכלו ללמוד על הזכויות שלכם. היה וזכויות אלו נפגעו, אנו כאן כדי להגן עליכם. במסגרת השירותים שלנו אנו נאסוף את כל הראיות והעדויות הנדרשות, נבנה תיק נגד המעסיק ונפעל במרץ עד שתקבלו את כל מה שמגיע לכם כמפוטרים מן המניין.
ליצירת קשר עם מגן לעובד או לקבלת ייעוץ שניתן לעובדים שעברו פיטורים ללא שיחת שימוע – צרו קשר כבר עכשיו, אנחנו בצד שלכם!
 
פיטורים ללא שיחת שימוע