מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - פיטורים לא חוקיים בזמן טיפולי פוריות
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

פיטורים לא חוקיים בזמן טיפולי פוריות

 
דף הבית >> זכויות עובדים >> זכויות עובדת בהיריון >> פיטורים לא חוקיים בזמן טיפולי פוריות
האם מותר לפטר אישה שעוברת טיפולי פוריות?מה דינם של פיטורים לא חוקיים שנעשו בזמן טיפולי פוריות?
אם המעסיק מפטר אישה בזמן שהיא עוברת טיפולי פוריות, הפיטורים לא חוקיים ובאפשרותה לתבוע אותו.חוק עבודת נשים קובע כי אסור לפטר עובדת הנמצאת בתהליך של טיפולי פוריות. לכן אם המעסיק פיטר אותך בזמן שאת עוברת טיפולים מסוג אלו, מדובר על פיטורים לא חוקיים ובאפשרותך לתבוע אותו. באפשרותך להגיש תלונה נגד המעסיק ביחידת האכיפה במשרד הכלכלה ואף להגיש תביעה באחד מבתי הדין לעבודה. אולם זה המקום לציין, שרגע לפני, מוטב ומומלץ להתייעץ עם עורך דין שבקיא בחוק והפסיקה על מנת שינחה אותך ויספק לך ליווי אישי ומקצועי לכל אורך הדרך.

מה קובע החוק על פיטורים בזמן טיפולי פוריות?

החוק קובע כי בזמן הטיפולים עצמם אין לפטר אישה, כמו גם במהלך 150 יום לאחר היעדרותה. מעסיק המעוניין לפטר אישה העוברת טיפולי פוריות צריך לקבל היתר מיוחד ממשרד הכלכלה ורק כך יוכל לפטרך. במידה וכן חווית פיטורים בזמן האמור, לידיעתך מדובר בעבירה על החוק בגין פיטורים לא חוקיים ועל המעסיק יש לתת את הדין עבורה בבית המשפט.

משרד עורכי דין גונן ושות' מייצגים נשים במקרים של פיטורים לא חוקיים

משרד עורכי דין גונן ושות' מתמחה בייצוג נשים שפוטרו בשל טיפולי פוריות. אלה הם פיטורים לא חוקיים ובאפשרותך לתבוע את המעסיק ולקבל פיצויים. השירות שאנו נותנים הוא אדיב ומקצועי ואנו נעמוד לצדך לאורך כל הדרך. אנו מכירים את זכויות העובדים והמעסיקים ומזמינים אותך עוד היום ליצור אתנו קשר באמצעות טלפון מספר 03-9373525 או דרך טופס יצירת קשר באתר עורכי דין גונן ושות' ואנו נשוב אליך כדי לעדכן אותך על זכויותיך.