מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - פיטורים לא חוקיים בגין כך שטרם תמה שנת העסקה
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

פיטורים לא חוקיים בגין כך שטרם תמה שנת העסקה

 
עולה בך החשד שהמעסיק פיטר אותך כדי שלא לשלם פיצויים- מה אפשר לעשות בנידון? האם אפשר לתבוע את תשלום הפיצויים בכל זאת?

אם מעסיקך פיטר אותך לפני שסיימת שנת עבודה כדי להימנע מפיצויים, הרי שמדובר בפיטורים לא חוקיים ובאפשרותך לתבוע אותו.חוק פיצויי פיטורים קובע שאם העובד עבד שנה ברציפות ולאחר מכן פוטר, הוא זכאי לקבל ממעסיקו פיצויי פיטורים. כדי להימנע מתשלום הפיצויים, עוקפים המעסיקים חוק זה בכך שהם מפטרים את העובד לפני שחלפה שנה. לעיתים הפיטורים אף מתבצעים לאחר תקופה של 11 חודשים. התירוצים הם רבים ושונים וישנם מעסיקים שאף מעלילים על העובדים שלהם עלילות שווא רק כדי להימנע מתשלום הפיצויים עם תום שנת העסקתם.

כיצד אפשר להשיג פיצוי אם הפיטורים לא חוקיים?


אם המעסיק לא מצליח להוכיח שהוא לא פיטר אותך כדי להימנע מתשלום פיצויים, באפשרותך לתבוע אותו בגין פיטורים לא חוקיים ולקבל את הפיצויים, גם אם פוטרת לפני שחלפה שנה. החוק עומד לצדך ועל המעסיק להוכיח שהפיטורים מוצדקים ולהביא הוכחות מוצקות לכך. עם זאת, מוטב לפנות למשרד מקצועי אשר בקיא בזכויות עובדים על מנת שיתאפשר לך ללמוד יותר על זכויותיך ולפעול בדרך המתאימה.

ייצוג משפטי במשרד עורכי דין גונן ושות'

אנו במשרד עורכי דין גונן ושות' נלחמים כדי שעובדים יקבלו את זכויותיהם המלאות ומכירים את זכויות העובדים והמעסיקים באופן יסודי. אנו נותנים שירות אדיב ומקצועי ונעמוד לצדך עד לקבלת הפיצויים המגיעים לך. ברשותנו ניסיון עשיר בייצוג עובדים שפוטרו לפני שתמה שנת העסקתם ואנו מזמינים אותך להתקשר אלינו לטלפון מספר 03-9373525 או להיכנס לאתר עורכי דין גונן  ושות' כדי שנסביר לך על זכויותיךבנושא פיטורים לא חוקיים ונוכל לספק לך ייצוג משפטי מקצועי.