מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - פוטרתם??? בדקו זכויותיכם!
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

פוטרתם??? בדקו זכויותיכם!

 
פוטרתם מהעבודה – לקחתם רגע לבדוק מה הזכויות שלכם? מדוע ישר לאחר פיטורים מומלץ לפנות לקבלת יעוץ מטעם עורך דין לדיני עבודה? ומתי פיטורים נחשבים ללא חוקיים?
אין זה סוד כי עובדים שפוטרו ממהרים להתבוסס בצערם ואכן זה מובן, פיטורים הם מכה לביטחון העצמי. אולם רגע לפני שאתם שוקעים במרה השחורה, אנו ממליצים לכם לגלוש לאתר מגן לעובד, לגלות באם הליך הפיטורין שלכם היה חוקי ולבדוק גם שלא פגע בזכויותיכם בדרך כלשהי. בסופו של יום לא כולנו מרבים להתעדכן בחוק ובפסיקה על בסיס יומיומי ולכן ישנם עובדים אשר כלל לא מודעים לזכויות שלהם בעת פיטורים.
זכויות בעת פיטורים
ברמה הבסיסית, מעסיקים רשאים לפטר עובדים אולם עליהם לעשות זאת תוך שהם נצמדים לחוק. כך למשל טרם פיטורין על המעסיק לתת הודעה מוקדמת, לערוך לעובד שיחת שימוע, להגיש מכתב פיטורין וכן להפריש לו פיצויי פיטורין, ימי חופש ודמי פנסיה. כמו כן, ישנם מקרים בהם אסור למעסיק לפטר עובד על פי חוק, כמו למשל בתקופת היריון או לאחר לידה, מתוך שיקולים זרים, על רקע אפליה או חוסר שוויון הזדמנויות בעבודה ועוד רבים המקרים. היות ולא סתם מקרים אלו נתמכים בחוק, עליכם לוודא שהם לא חלו עליכם וכי סיבת הפיטורים הייתה מוצדקת, כל שכן נעשתה בהתאם לחוק על סעיפיו השונים. מתוך העובדה כי לא כל העובדים מודעים לחוק על היבטיו השונים, כדאי לפנות לעורך דין המתמחה בזכויות עובדים.
פוטרתם? צרו קשר עם מגן לעובד
כל עוד אינכם מודעים לזכויות שלכם, במידה ופוטרתם צרו קש עם פורטל מגן לעובד. לנו צוות של מומחים בעלי ידע מקיף בתחום זכויות עובדים בעת פיטורין ואנו נוכל לדעת באם יש עילה לתביעה במקרה שלכם ובמידה וכן, נוכל להפנות אתכם לעורך דין מקצועי מטעמנו.
אל תחיו עם הספק, הסירו אותו מליבכם וצרו קשר עם מגן לעובד. אנחנו נדאג לברר את חוקיותה של הסיבה לפיטורים שלכם ונמליץ לכם על המהלך המשפטי המתאים.