עו"ד לדיני עבודה להגנה בפני מעסיק מתעמר - מגן לעובד
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

עו"ד לדיני עבודה להגנה בפני מעסיק מתעמר

 

למרבה הצער התעללות של מעסיקים בעובדים היא לא תופעה נדירה. מדי יום ביומו שומעים על כאלו מקרים, אם מפה לאוזן ואם בחדשות. גם בישראל של היום תחת ההגדרה יחסי עובד-מעסיק קיים עולם ומלואו שבו מקרים כמו הטרדה מינית, שחיתות או אפליה אינם שכיחים. עם זאת, כן קיימת פעילות בתחום החוקתי המנסה להגדיר מצבים כאלו כהתנכלות והתעמרות, אבל עד שיוגדר החוק במלואו, יש להתייעץ עם עו"ד לדיני עבודה כדי לדעת כיצד להתמודד עם מעסיק מתעמר, איך לתבוע אותו וכיצד לקבל פיצוי הולם על ההתעללות בעבודה.

כיצד יכול להגן עליך עו"ד לדיני עבודה?

מעסיק יכול להתעמר בעובד בתחומים רבים, חלקם גלויים וחלקם סמויים, החל מאלימות מילולית על רקע גזעני, רקע מגדרי או על רקע מעמד חברתי ועד להשמצות העובד מול חבריו ועמיתיו לעבודה. הסיבות להתעמרות זו על היבטיה, יכולות לנבוע מאופיו של המעסיק או מרצונו להימנע מתגמול או קידום העובד ולכן הוא יוצר האשמות שווא ומפיץ אותן ברבים. אם גם עליך נגזר להתמודד עם כאלו מצבים, אין זו חובתך לספוג זאת ובאפשרותך לפנות לעו"ד לדיני עבודה, המתמחה בזכויות עובדים.

עורכי דין גונן ושות' מייצגים עובדים מול מעסיקים

כדי לדעת כיצד להתמודד עם מצב מסוג זה או מצבים דומים, כדאי להתייעץ עם עו"ד לדיני עבודה. משרד עורכי דין גונן ושות' מייצגים בבתי דין לעבודה עובדים שעברו התעמרות ומשיגים עבורם פיצויים והכרה בזכויות שלהם. כדי לשמוע על זכויותיך ועל האפשרות לייצג אותך אנו מזמינים אותך ליצור אתנו קשר דרך האתר או באמצעות מספר טלפון 03-9373525 ואנו נשמח לספק לך הגנה משפטית.