מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - נפגע תאונת דרכים- כל הזכויות שלכם
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

נפגע תאונת דרכים- כל הזכויות שלכם

 
האם אתה יודע מהן זכויותיך בתור אדם המוגדר נפגע תאונת דרכים? רוצה להתחיל תהליך תביעה אבל לא יודע איך עושים זאת?
תאונת דרכים היא אירוע טראומתי אשר יכול להיגמר בנזקים גדולים לגוף כמו למשל, נכות מלאה או חלקית ובמקרים קיצוניים גם במוות. הזכויות של נפגע תאונות דרכים הן רבות ומגוונות, אבל לא כולם חשופים אליהן ולכן מומלץ שלא להתחיל תביעה כנגד הביטוח לבד, אלא להיעזר באנשי מקצוע המתמחים בתחום.
נפגע תאונת דרכים שמחליט לצאת למאבק משפטי בגפו לוקח סיכון עצום, שכן יכול מאוד להיות שבגלל חוסר הידע בכל הנוגע לזכויותיו, הוא לא יזכה בפיצוי המגיע לו.
האם גם אתה לא מכיר את זכויותיך? רוב האנשים אינם יודעים את כל הנתונים. בדיוק בגלל סיבה זו הם לא הולכים לבד למאבק החשוב ביותר בחייכם.משרד עורכי הדין של גונן ושות' מתמחה בתחום נפגעי תאונות הדרכים וצבר במהלך השנים ניסיון רב שיוכל לסייע גם לך בתביעה כנגד חברת הביטוח. מי שנפגע בתאונת דרכים יכול לתבוע את הנהג הפוגע גם אם אינו מבוטח, הוא רשאי לקבל חלק מהפיצוי עוד בטרם הליך הארוך והמתיש, כמו כן במקרה של מוות בני משפחתו נחשבים לנפגעים בתאונה.

נפגע תאונת דרכים- המאבק מול חברת הביטוח
חברת הביטוח יותר מנוסה ממך, יותר חזקה ממך, יותר גדולה ממך, בעלת סוללת עורכי דיןמקצועית וכמובן שברשותה כל האמצעים והמשאבים שקיימים במובן הכלכלי. ללכת למאבק משפטי כנגד חברת ביטוח עצומה לבדך, זה כמו לצאת למלחמה באויב מר ומתוחכם, כשלגופך רק מקלותואבנים.
אם הנך נפגע תאונת דרכים, התקשר עכשיו למשרד עורכי הדין של גונן ושות' והבטח עבור עצמך מאבק משפטי הוגן שמשפר את סיכוייך מכל בחינה שהיא.