מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - נפגע תאונת דרכים- יש למי לפנות
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

נפגע תאונת דרכים- יש למי לפנות

 
נפגעת בתאונת דרכים ואתה רוצה לתבוע את הפוגע? חושב לוותר על התביעה כי אתה לא בקיא בתחום? משרד עורכי הדין של גונן ושות' מומחה בתחום התעבורהובמידה והנך נפגעתאונתדרכים, נוכל לסייע לך בתביעה ובמאבק המשפטי שעשוי להיות מתיש וקשה.
נפגעי תאונות דרכים סובלים מיותר מאשר רק פגיעה קשה פיזית– לרוב מתלווה לתאונה גם פגיעה קשה מבחינה נפשית ולעיתים הנפגעים עשויים להיכנס לדיכאון או לחוסר חשק לחזור לשגרת חייהם,כתוצאה מכך הפיצוי חייב להיות בהתאם. על פי הסברה הרווחת, הנזק הגופני הוא הנזק המשמעותי ביותר אבל אחרי שנים של ניסיון אנו מבינים שגם לפגיעה המנטאלית יש חשיבות עצומה והשפעה ניכרת על אורח החיים של כל אדם החווה אותה.
נפגע תאונת דרכים- הייעוץ המשפטי שיביא אותך לתוצאה הרצויה
אם הנך נפגע תאונת דרכים אתה בוודאי חש תחושות מעורבות ביניהן כעס. סביר להניח כי אתה כועס על האדם שפגע בך, אתה כועס על המדינה שמקשה עליך עם הבירוקרטיה, אתה כועס על עצמך, על שלא התעכבת עוד כמה שניות בבית, מה שאולי היה מונע ממך את התאונה ואתה כועס על כל העולם ושואל את עצמך למה זה קרה דווקא לך. אנחנו במשרד עורכי הדין של גונן ושות' נספק לך את כל המידע והייעוץ המשפטי להם אתה זקוק וכמובן שנתמוך בך לאורך כל הדרך. אנו מבטיחים לך שירות מקצועי, צמוד, אדיב ומחויך כדי שתרגיש באמת שיש מי שהולך לצדךבדרך המורכבת שלפניך, כך שלא תצטרך להתמודד עם התקופה המורכבת לבד.
אל תהסס ליצור אתנו קשר ולברר לגבי זכויותיך, אנו נהיה שם על מנתלספק לך את התשובות ונתווה עבורך את הדרך הנכונה לתוצאות הרצויות.