מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - מתי צריך להתייעץ עם עו"ד לדיני עבודה?
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

מתי צריך להתייעץ עם עו"ד לדיני עבודה?

 
מתי צריך להתייעץ עם עו"ד לדיני עבודה? היכן נמצא עו"ד העוסק בתחום? האם יש להצטייד בעו"ד בעת תביעה בבית הדין לעבודה? מתי יש לפנות לעו"ד לדיני עבודה? 
בארץ ישראל, בתור מדינת רווחה, ישנם הרבה חוקים המגנים על השכיר ולצערנו ישנם הרבה שכירים אשר מנצלים את המעמד הזה בכדי לסחוט מעסיקים תמימים. מנגד, ישנם גם מעסיקים אשר אינם דואגים לממש את כל הזכויות של העובדים שלהם. לכאן או לכאן, אם זה המקרה שלך, מוטב כי תפנה לעו"ד מקצועי.

מי זקוק לשירות מאת עו"ד לדיני עבודה?

למעשה כל מעסיק צריך עו"ד המומחה בדיני העבודה ומתעדכן באופן שוטף בשינויים והעדכונים בחוק. בזמן שגרה למעסיק אין את הידע או המשאבים בכדי לעשות את כל ההחלטות הנכונות ובזמן תביעה או תלונה כל מעסיק צריך משרד עו"ד מומחה שיודע ומבין כיצד להגן עליו ועל הזכויות שלו בתור מעסיק. כמו פלדלת המשמשת כחיץ בינך לבין הרוח בחוץ בזמן סערה או מונעת מהפורץ להיכנס הביתה, כך עו"ד לדיני עבודה מגן עלייך.

איך בוחרים עו"ד לדיני עבודה?

כאשר בוחרים עו"ד לדיני עבודה ישנם כמה פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון אך הראשון ברשימה הוא מומחיות וניסיון. אנו במשרד עו"ד גונן ושות' מטפלים בעשרות מקרים של תביעות ותלונות כנגד מעסיקים בכל חודש. כך לכל תובענה שתתעורר לנו הניסיון, הידע המקצועי והיכולת להגן עלייך. אנחנו מאמינים שגם את החוויה הלא נעימה של תלונה אפשר לרכך בעזרת חיוך והקשבה אמיתית לצרכים שלך.
על כל צרה שלא תבוא, אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים או להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ ולהבין איך זה מרגיש שיש לידך ומאחורייך משרד עו"ד מקצועי לדיני עבודה, שהוא לא עוד סתם מומחה, אלא הוא המומחה שלך.