מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - מצוקת מעסיקים
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

מצוקת מעסיקים

 
בשונה מבעבר, כיום עובדים רבים מודעים לזכויות הסוציאליות שלהם כעובדים. באמצעות  יועצים מקצועיים  הפועלים בשירות "מגן לעובד", יש לעובד אפשרות לקבל הגנה וסיוע משפטי בכל מה שקשור לתנאים הסוציאליים שלו ובכל מה שקשור לדרך העסקתו.
 
עובדים רבים מגלים כבר בתחילת עבודתם את הליקוי בתלוש השכר או  את חוסר ידיעתו של המעסיק בתנאים הנדרשים בחוק דיני העבודה, הם שומרים לעצמם את הידע הזה וממתינים איתו לעיתוי הנכון בו הם ישלפו אותו וידרשו תשלומים אחרונים בתוספת ריבית והצמדה או לחלופין במידה ולא יקבלו את האמור הם יתבעו את המעסיק בבית הדין לעבודה.
מעסיקים רבים חוששים להגיע לפתחו של בית הדין לעבודה בשל החשש שהצדק יהיה יותר לכיוון החלש, משמע העובד, ולכן לצערנו אנו רואים מקרים רבים שהמעסיק משלם לעובד את כל דרישותיו גם כשמדובר בעובד שקיבל את כל הזכויות, אך לא בצורה או בדפוס המקובל בחוק. לדוגמא: עובד אשר קיבל שכר כפי שהוגדר בינו לבין מעסיקו, אך ההגדרה הייתה בעל פה, ללא חוזה העסקה או טופס של הודעה בדבר לעובד, כפי הנדרש בחוק. דוגמא נוספת: עובד אשר קיבל את כל השכר שהוגדר לו, אך כל נתוני השכר נרשמו בסעיף אחד בלבד ללא כל פרוט ובכך למעשה המעסיק ביצע עבירה על החוק ויידרש לשלם תנאים נוספים שלא נרשמו בתלוש, כגון: שעות נוספות או נסיעות - אפילו שהכל שולם בשורה אחת יידרש המעסיק לשלם את התנאים הנ"ל לעובד.

 
מצוקת מעסיקים

מעסיק יקר,
המשפט – "אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש" אינו קלישאה כלל וכך מתבצע במבחן המציאות. הכן את עצמך לבאות, בעזרת יעוץ ראשוני ולא מחייב תוכל לבצע העסקת עובדים בצורה מקצועית ונכונה, דבר אשר יכול לחסוך ממך כאב ראש והתעסקות בתלושי שכר או בחוזי העסקה. מגן לעובד דואג לכך שהעסקת העובדים תעשה כחוק וללא כל חשש ממשרד התמ"ת או מתביעה של עובד, אנו נלווה אותך באמצעות  סיוע וייצוג משפטי ע"י עורכי הדין מקצועיים המתמחים בדיני עבודה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.