מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - מה יכלול ייצוג מעסיקים?
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

מה יכלול ייצוג מעסיקים?

 
?הוגשה נגדי תביעה - איך בוחרים משרד עורכי דין שמתמחה בייצוג מעסיקים? מה יכלול ייצוג מסוג ז
 

בשנים האחרונות ניתן לומר כי נושא זכויות עובדים ומיצוין עובר ממש מהפך, מה שבא לידי ביטוי בכך שזכויות אלו מעוגנות בחוק ואי מימושן על ידי מעסיקים משמש כעילה בבית משפט. אכן זה טוב ויפה אך יחד עם זאת נשאלת השאלה, מי שם בראש מעיניו את זכויותיהם של מעסיקים? ומי דואג לספק ייצוג מעסיקים אל מול תביעותיהם השונות של עובדים כנגדם?
ייצוג מעסיקים על כל המשתמע מכך
מעסיקים מתוקף היותם מעסיקים, חשופים לתביעות עובדים בנסיבות רבות ומגוונות. אולם לא רק למעסיקים יש חובות כחלק מהגדרות יחסי עובד מעביד, אלא גם לעובדים ובהן הם צריכים לעמוד, כי במידה ולא יעמדו בחובות אלו, למעסיק יש את הזכות להגיש כנגדם תביעה לבית המשפט לצורך מיצוי זכויותיו כשהוא מצויד בעורך דין המתמחה בייצוג מעסיקים ולו הישגים רבים בתחום.
כך למשל עובד אינו יכול להפר חוזה שנחתם אתו, הוא אינו יכול לעזוב את עבודתו בכל עת וללא מתן הודעה מוקדמת, הוא אינו רשאי להשתמש בציוד או במוצרים של החברה לצרכיו האישיים, הוא אינו רשאי להעביר מידע של העסק למתחרים לרבות קניין רוחני וכדומה.
ייצוג בבית המשפט ומחוצה לו
ייצוג מעסיקים אינו נועד רק לשם הגשת תביעות כנגד עובדים אלא גם על מנת לייצג מעסיק אשר הוגשה כנגדו תביעה בבית המשפט. הרי אין זה מומלץ כי מעסיק יגיע להילחם על כבודו בכוחות עצמו, במיוחד כאשר המוניטין של העסק עומד על הכף ולכן מומלץ וכדאי כי יגיע עם ייצוג של עורך דין מקצועי מטעם משרד עורכי דין מוביל.
במגן למעסיק אנו פועלים לייצוג מעסיקים אל מול עובדים וכן בבית המשפט, הן בהגנה והן בתביעה תוך שאנו מצוידים בניסיון מקצועי נרחב וידע משפטי חסר תקדים. לפרטים נוספים או לתיאום פגישת יעוץ צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לספק לכם ייצוג מעסיקים הולם ואיכותי.