מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - מה הכללים של שיחת שימוע לפני פיטורים
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

מה הכללים של שיחת שימוע לפני פיטורים

 

עובדים יקירים  גם בתקופת הקורונה מחויב המעסיק לנהוג לפי החוק ולשמור על            הזכיות שלכם !!

במידה וקיבלתם זימון לשיחת שימוע לפני פיטורים  להלן  ייעוץ מקצועי למימוש זכויות עובד שמוזמן לשיחת שימוע לרבות שיחת שימוע לפני פיטורים.

 
האם מותר לעובד שמוזמן לשיחת שימוע להופיע עם עורך דין? מי עוד רשאי להגיע לשיחה? למה חשוב לקבל ייעוץ מקצועי לטובת מימוש זכויות עובד שמוזמן לשיחת שימוע?
זימון לשיחת שימוע לפני פיטורים עלולה להציב את העובד במצב של חוסר אונים. הקושי העיקרי הוא בהתמודדות עם הנימוקים המשפטיים שיכולים להיות מוצגים על ידי המעסיק כתואנה לפיטורים, אך כדאי לדעת שעובדים בישראל מוגנים בשורה ארוכה של זכויות.

התמחות בדיני עבודה – עם ולמען העובד

במשרד עו"ד גיא גונן שמתמחה בזכויות עובדים מבינים עד כמה חשוב לתאם ייעוץ מקצועי למימוש זכויות עובד שמוזמן לשיחת שימוע. הידע שלנו נובע מתוך שנים של ניסיון והיכרות עם מערכת דיני העבודה בארץ. אנו מייצגים עובדים ומעסיקים לכל אורך התהליך המורכב של סיום יחסי עבודה ומזמינים גם אותך להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים.

זכויות עובד שמוזמן לשיחת שימוע יחד עם עורך דין

לעובד יש זכות מלאה להיות מיוצג על ידי עורך דין בשיחת השימוע. מטרת השיחה היא להציג בפני העובד נימוקים מלאים לרצון לפטור אותו, ולתת לו הזדמנות להשמיע טיעוני נגד. עורך הדין רשאי להיות מעורב בגיבוש הטענות ולעמוד לצד העובד בשיחת השימוע עצמה.

את מי עוד רשאי העובד להזמין לשיחת שימוע?

מלבד עורך דין שתפקידו לספק ייעוץ מקצועי על זכויות עובד שמוזמן לשיחת שימוע, העובד רשאי להזמין כל נציג אחר מטעמו:
  • נציג ועד עובדים
  • בני משפחה
  • קולגות
  • חברים
הזכות של העובד להיות מיוצג על ידי עורך דין, נציגי ועד ואנשים אחרים ניתנת באופן אוטומטי על ידי המעסיק. המשמעות היא שהעובד לא צריך לדרוש אותה ובלעדיה הוא רשאי לתבוע את המעסיק בבית הדין לעבודה. במסגרת התביעה ניתן לבקש ביטול של הפיטורים או לחילופין פיצוי כספי בגין הליך פיטורים לא תקין.

הכל מתחיל בשיחת ייעוץ

עורכי הדין  שמתמחים בדיני עבודה ומשתפים פעולה עם הפורטל  "מגן לעובד" ממליצים על שיחת ייעוץ לא מחייבת עבור כל מי שרוצה להכיר את זכויות העובד שמוזמן לשיחת שימוע. הכל מתחיל בשיחת ייעוץ לא מחייבת והיא נמצאת במרחק נגיעה ממך.