מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - מהן הזכויות של עובד שהתפטר?
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

מהן הזכויות של עובד שהתפטר?

 
למי צריך לפנות כדי לדעת מהן הזכויות של עובד שהתפטר? מה חשוב לדעת על זכויות עובדים? ומי יעזור לכם לממש את כל הזכויות שלכם במקרה של הרעת תנאים?
איחור בתשלום המשכורת? העברה למחלקה אחרת ושינוי שעות העבודה? סכסוכים פנימיים המקשים על התנהלותו של העובד? כל אלה ועוד, יכולים להוביל להתפטרותו של העובד ולהוות פגיעה ממשית בזכויותיו הבסיסיות, כפי שקובע החוק. אולם, עובדים רבים, הבוחרים בצעד של התפטרות, לא יודעים שזכויותיהם כמתפטרים זהות במקרים כאלה לזכויות המפוטרים וכדי להימצא זכאים להן יהיה עליהם לדרוש אותן מהמעסיק.

שואלים את עצמכם מהן הזכויות של עובד שהתפטר?עורך דין יוכל להסביר לכם

במקרה של הרעת תנאים ועם בחירתו של העובד לעזוב את מקום העבודה ולהתפטר, חשוב שיידע שהוא זכאי לפיצוי. מעסיקים רבים בוחרים להתעלם מעובדה זו ומונעים מהעובד את קבלת הפיצוי שלו הוא זכאי, כפי שקובע החוק. עורך דין, המתמחה בדיני עבודה וביחסי עובד מעביד יכול לייצג את העובד מול המערכת המשפטית ולתבוע את המעביד בשל הרעת תנאים. גם אם העובד בחר להתפטר, הרי שהרעת תנאים זו מצדיקה את התפטרותו ואת תביעת המעביד ורבים המקרים בהם בתי המשפט יפסקו לטובתו של העובד בנושא.

שמירה על זכויות העובד – לאורך כל הדרך

רוצים לדעת מהן הזכויות של עובד שהתפטר? אנחנו, במגן לעובד, מתמחים בדיני עבודה ועובדים מול לקוחות רבים, המוצאים עצמם מתמודדים מול מצבים לא פשוטים. במידה והחלטתם להתפטר ממקום העבודה שלכם ועשיתם זאת בעקבות הרעת תנאים, חשוב שתדעו שיש כתובת מקצועית שיכולה לסייע לכם כדי שלא תפגעו מכך. מעוניינים בפרטים נוספים? התקשרו אלינו עוד היום לטלפון03-9373525 אנו זמינים עבורכם ונשמח לספק לכם ייעוץ משפטי מקצועי.