מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - מהן הזכויות של עובד שהתפטר במקרים של הרעת תנאים
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

מהן הזכויות של עובד שהתפטר במקרים של הרעת תנאים

 
ישנן סיבות שונות בגינן עובדים מחליטים לעזוב את מקום העבודה שלהם ולהתפטר. לעיתים, בשל הצעה טובה ומשתלמת יותר עבורם, לעיתים בעקבות שכר נמוך מדי או צרכים אחרים שלא מקבלים מענה, לעיתים בשל חוסר עניין בתפקיד ולעיתים בשל הרעת תנאים.

מה עושים במקרים של הרעת תנאים במקום העבודה?

הרעת תנאים יכולה לבוא לידי ביטוי בצורות שונות החל מהעברתו של העובד למחלקה אחרת ושינוי אופי תפקידו ועד להקטנת השכר שלו או מספר שעות העבודה. במידה ועובד מחליט להתפטר בעקבות הרעת תנאים, הדבר יכול להיחשב כפיטורין. כלומר, הוא זכאי למלוא הזכויות המגיעות לכל עובד שפוטר (וגם אם בפועל הוא זה שיזם את מהלך העזיבה). בכל מקרה של הרעת תנאים כדאילבדוק מהן הזכויות של עובד שהתפטר ואף מומלץ לעובד להיעזר בשירותיו של עורך דין המתמחה בדיני עבודה. עורך הדין יכול לעזור לו להתמודד מול המעסיק ובעיקר לשמור על מלוא הזכויות המגיעות לו במקרה של פיטורין בהתאם לחוק ולפסיקה.

לבדוק מהן הזכויות של עובד שהתפטר – רק אצל המומחים

אנחנו, במגן לעובד, נשמח לענות לכם על כל שאלה ולסייע לכם במקרה של התפטרות בעקבות הרעת תנאים. משרד עורכי הדין גונן ושות' מתמחה בדיני עבודה ופועל בתחום זה למעלה מ – 22 שנה. המשרד מייעץ ומייצג עובדים רבים במקרים של התפטרות בעקבות הרעת תנאים, מקרים הנחשבים כפיטורין לכל דבר. באפשרותכם לגלות עוד היוםמהן הזכויות של עובד שהתפטר והאם דינה של ההתפטרות שלכם כדיו פיטורין.פנו אלינו לטלפון 03-9373525 ואנו נשמח לספק לכם מעטפת הגנה אל מול המעבידים.