מדוע חשוב להתייעץ עם עו"ד לזכויות עובדים? - מגן לעובד
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

מדוע חשוב להתייעץ עם עו"ד לזכויות עובדים?

 

מדוע חשוב להיות מיוצג בבתי הדין לדיני עבודה על ידי עו"ד לזכויות עובדים המתמצא ברזי החוק?
מדינת ישראל התגבשה כמדינה סוציאליסטית ולכן חוקקה חוקים לטובת העובדים ואף הקימה מערכת של בתי משפט מופרדים שאמורים להגן על העובדים. מערכת בתי משפט העוסקת ביחסי עבודה כוללת חמישה בתי דין אזוריים ואף בית דין ארצי שאפשר לערער בו. מערכת זו פועלת במקביל למערכת בתי המשפט הרגילים ועוסקת בדיני עבודה מכל ההיבטים האפשריים.
 

ייצוג עובדים באמצעות עו"ד לזכויות עובדים

 
אף כי יש מערכת מסודרת של בתי משפט נפרדים לדיני עבודה, ולמרות החוקים שנחקקו כדי להגן על העובדים, אפשר לראות עוולות רבות ואפליית עובדים חמורה. המעסיקים מתעלמים מהחוקים, לא שומרים על הזכויות הסוציאליות הבסיסיות, מפטרים עובדים בנסיבות שאסור להם לפטר בהן וללא שיחת שימוע, כופים עליהם שעות עבודה נוספות ועוד. הדרך היעילה והמקצועית להתמודד עם תופעה זו היא בעזרתו של ייצוג עובדים מקצועי הניתן על ידי עו"ד לזכויות עובדים בבתי משפט לדיני עבודה וזאת כדי לוודא שהחוקים יבואו לכדי ביטוי בפועל ובכך הזכויות של העובדים ישמרו.
 
עורך דין


ייצוג עובדים בבתי משפט על ידי עורכי דין גונן ושות'

 
גיא גונן הוא עו"ד לזכויות עובדים והוא מנהל את משרד עורכי דין גונן ושות'. במשרד מייצגים עובדים בבתי משפט לדיני עבודה, תוך כדי השגת זכויותיהם המלאות וקבלת פיצויים הוגנים על עוגמת הנפש שנגרמה להם והנזקים הכלכליים שספגו.
בכל מקרה בו קיימת תחושה שהזכויות המגיעות לך אינן ממומשות או כי המעסיק עושה עמך עוול שלא כצדק, נשמח אם תיצור עמנו קשר במספר טלפון 03-9373525 או דרך טופס יצירת קשר באתר שלנו, כדי שנוכל להסביר לך על זכויותיך ולייצג אותך בכבוד.