מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - מגן לנפגע בתאונה
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

מגן לנפגע בתאונה

 
אודות מגן לנפגע בתאונה
משרד עורכי דין גונן ושות' מתמחה בייצוג וטיפול בתביעות בתחום נזיקין ורשלנות ובמהלך השנים סיפק מענה לעובדים רבים אשר מזלם איתרע והם היו מעורבים בתאונת עבודה. מתוקף ניסיוננו הרב בתחום, הקמנו את פורטל מגן לעובד כאשר המטרה הניצבת אל מול עיננו היא להביא ועובדים על סוגיהם השונים לכדי מיצוי מלא של זכויותיהם, כפי שמאפשרים להם החוק והפסיקה.
נפגעת בתאונת עבודה, תאונת דרכים או רשלנות רפואית?
רבים האנשים אשר אינם בקיאים בדיני עבודה, התעבורה והאחריות הרפואית - ולכן אינם פועלים כדי לממש זכויות אלו במקרה שנפגעו מאחד האפיקים הללו. במשרד עורכי דין אנו מתמחים בייצוג מקרים או תביעות אל מול הוועדות השונות, חברות הביטוח וכמובן אל מול בית המשפט, לכן יכולים לספק לכם מענה זמין ומקצועי. לא פעם על מנת להגיע להחלטה באם יש מקום בכלל להגיש תביעה, יש לפנות לקבלת ייעוץ משפטי, אתר מגן לעובד הוא בדיוק הכתובת עבור כאלו מקרים, היות והצוות המקצועי של האתר בקיא בכל הזכויות שלכם כך שיכול בנקל לבדוק האם יש עילה לתביעה במקרה שלכם, ובמידה ויוחלט כי כן, להמליץ על המהלך המשפטי המתאים.
מקצועיות, אמינות, ניסיון ולא פחות חשוב – חיוך!
כל פגיעה בכל סוג של תאונה הנה בדרך כלל קשה לכשעצמה, ללא קשר להשלכותיה. מה גם שהנפגעים, על פי רוב, עומדים כחסרי אונים אל מול מסכת בירוקרטית גדולת ממדים ואינם יודעים כיצד לשקול את הצעד הבא. במגן לעובד אנו נלווה אתכם שלב שלב בכל התהליך המשפטי במקצועיות רבה, תוך שאנו תמיד מקפידים לשמור על החיוך ועל אנרגיה חיובית, כי ניסיוננו מלמד אותנו שחיוביות והשחלת חיוך מתי שצריך גם הם יכולים להוביל יובילו לתוצאה הרצויה, הן מבחינה משפטית והן מבחינה אישית כדרך לשמירה על המורל.
אינכם חייבים לעבור זאת לבדכם, לנו יש את כל הידע המקצועי שישמש כמעטפת הגנה עבורכם ונשמח לחלוק אותו בכל עת. כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר, לתאם פגישת ייעוץ ואנו נשמח לעמוד לשירותכם!
זקוק לייצוג מקצועי ולמיצוי כל זכויותיך המשפטיות?
צור קשר עם מגן לעובד כעת!