מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - כל מה שצריך לדעת על אי תשלום פנסיה ותשלום פנסיה בגיל פרישה
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

כל מה שצריך לדעת על אי תשלום פנסיה ותשלום פנסיה בגיל פרישה

 

מי לא רוצה לצאת לפנסיה? היכולת להפסיק למלא אחר הוראות הבוס, השקט והחופש להתעסק בתחביביך קורצים לכל אחד ואחד מאתנו. הפנסיה מאפשרת לנו להתעסק בכל אשר חלמנו עליו ומעניקה לנו רוגע ושקט נפשי שקשה לקבל בזמן העבודה היומיומית שלנו.

הצרה היא שפעמים רבות היציאה לפנסיה טומנת בחובה גם קשיים כשאחד הגדולים שבהם הוא ההפתעה לגלות שאינך מקבל מקרן הפנסיה את הסכום שאותו חשבת שתקבל או במקרים גרועים - אינך מקבל כלל כספים מקרן הפנסיה. אי תשלום פנסיה מהווה צרה חמורה מכך ובעיה שלרבים קשה להתאושש ממנה.

נוצרה סיטואציה של אי תשלום פנסיה, מה עלי לעשות?

גיליתם כי תשלום הפנסיה נפסק או לא התחיל, אל דאגה יש הרבה שניתן לעשות.
ראשית, הקפידו עוד לפני גיל הפרישה לעקוב אחר תלוש המשכורת ולוודא כי התשלומים מן המעסיק לפנסיה רשומים בתלוש והינם מדויקים. שנית עקבו אחר הדיווחים הרבעונים מקרן הפנסיה והשוו אותה לתלוש השכר, כך תדעו שקיבלתם את כל הסכומים המגיעים לכם על פי חוק.
בנוסף, תמיד ניתן לפנות לקבלת סיוע משפטי אשר יעמוד לצדנו לנו בעת צרה זו ויעזור לנו להתגבר על הקשיים שנתקלנו בהם בכל הנוגע לקרן הפנסיה. זכרו אתם הבעלים של קרן הפנסיה שלכם ולא המעסיק. כך שאל תתנו לאף אחד להגיד לכם אחרת.

משרד גונן ושות' - המומחה שלך לזכויות הפנסיוניות

אם נתקלתם בבעיה עם קרן הפנסיה שלכם, או בכל זכות המגיעה לכם בתור עובדים הפתרון שלכם נמצא אצל משרד גונן ושות' אשר צבר ניסיון רב בכל תחום דיני עבודה. המשרד עושה ככל האפשר לסייע כמה שיותר לעובדים לעמוד על זכויותיהם ולא נותן לאף אדם לצאת מקופח מעבודתו.
כמובן שאחת מהמומחיות הגדולות ביותר של המשרד הוא נושא אי תשלום פנסיה בפרט ופנסיה בכלל - נשמח לסייע לכם בכל שאלה שיש לכם בנושא.