מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - כיצד לפעול לאחר תאונת עבודה?
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

כיצד לפעול לאחר תאונת עבודה?

 
מהן ההמלצות הטובות ביותר לפעולה כאשר נפצעתם בתאונת עבודה ואתם מנוטרלים מתעסוקה? מה מומלץ לעשות מבחינה משפטית? האם יש מקום לתבוע את המעביד? מדוע זו האסטרטגיה המומלצת ביותר לכל עובד שנפגע?
כאשר נפגעתם בתאונת עבודה כל יחסי העובד-מעביד שלכם משתנים מן הקצה אל הקצה. אתם, מבחינתכם, נפצעתם בשל רשלנות המעסיק. המעסיק, מבחינתו, איבד כוח עבודה יקר. התנגשות האינטרסים הזו מובילה לשני רצונות מנוגדים - רצונכם להשיג פיצוי מהמעסיק על שארע, ורצונו של המעסיק לקבל עבורכם תחלופה בשל היותכם עובדים פצועים שאינם יכולים לעבוד, מה גם שיחד עם זאת, החוק כופה על אותו המעסיק לשלם לכם בשל פגיעתכם ימי מחלה.
לידיעתכם, המעסיק יכול, על פי פרצה בחוק הפיטורין, לפטר אתכם גם כשאתם נפגעי תאונת עבודה במידהואינכם עונים על ההגדרה של מילואימניקים, נשים בהיריון או בחופשת לידה, וגם לא של עובדים פעילים הנמצאים בימי מחלה, לכן חשוב כי תצטיידו בהגנה מעורך דין מקצועי.
מה אתם יכולים לעשות על מנת להפוך את התאונה שעברתם לכלי משחק שיפעל לטובתכם?
לדרוש פיצוי הולם מהמעסיק בגין התאונה שעברתם, כולל שיפוי על עוגמת נפש. כתב תביעה כזה יכול להיות אפקטיבי במיוחד אם יוגש על ידי עורך דין שמתמחה בנפגעי תאונת עבודה, שהוא למעשה עורך דין לדיני עבודה וזכויות עובדים.
שירותי עורך דין שמתמחה בנפגעי תאונת עבודה מטעם "מגן לעובד"
"מגן לעובד" הנו משרד המעסיק עורכי דין מקצועיים בתחומם אשר מכירים את החוק על בוריו. בין תחומי התמחותנו- הגשת תביעות נגד מעסיקים במקרים של תאונת עבודה. צוות עורכי הדין של "מגן לעובד" נוקט במהלכים מחושבים בלבד, על סמך לימוד המקרה בצורה מעמיקה, כך ש 100% תוצאה תושג עבורכם, או במילים אחרות–כל מה שמגיע לכם על פי דין.

לתיאום פגישה עם עורך דין לתאונות עבודה צרו קשר עם פורטל "מגן לעובד"