מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - כיצד לבחור עו"ד לטיפול בתביעת רשלנות רפואית?
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

כיצד לבחור עו"ד לטיפול בתביעת רשלנות רפואית?

 
איך לבחור את עורך הדין שיטפל בתביעת הרשלנות הרפואית  כדי לנצח?האם עורך דין המומחה בתחום רשלנות רפואית יודע לאבחן מצוקה של עובר בעת לידה? והאם הוא יודע איזו בדיקת דם צריך לעשות כאשר כואבת הבטן?
לשאלה איך לבחור את עורך הדין שיטפל בתביעת הרשלנות הרפואית? יש רק תשובה אחת- הוא חייב להבין בכל מה שקשור לרפואה ולכן זו נחשבת להתמחות מיוחדת במינה.
בשנים האחרונות אנו עדים יותר ויותר למקרי תביעה של רשלנות רפואית, כאשר אחוז גבוה מהן הוא בתחום של הריון ולידה.הסיבות לכך ברורות והן משום שמצבים כמו הריון ולידה לא נתפסים כמחלות שיש להזדרז ולטפל בהן, אלא שהם בסך הכל הליך טבעי. אבל יחד עם זאת, למרבה הצערגם ההליך הטבעי ביותר יכול לפעמים להסתיים בכי רע. לכן, עורך דין שמטפל בתביעות של רשלנות רפואית חייב להבין לפרטי פרטים ובאופן יסודי כל הליך רפואי תקין, מה מחייבת כל פרוצדורה וכדומה, וזאת על מנת להבין מתי היה כשל, מחדל או התרשלות מצד הצוות הרפואי.
הגבול הדק בין רשלנות לבין טעויות של הטבע האנושי
תפקידו של עורך הדין בתביעה של רשלנות רפואית, היא להוכיח כי התקיים כשל בהליך הרפואי והוא גם צריך לדעת מה רופא סביר היה עושה באותן הנסיבות והאם אותו הטיפול שנתן הצוות הרפואי נחשב לסביר, בהתאם להגדרות החוק. כמו כן, עליו להיות בקיא בהליכים הפרוצדורליים כמו למשל איזו בדיקה היה על הצוות הרפואי לעשות, למה השימוש במכשיר מסוים לא היה נכון לבעיה הרפואית האמורה וכדומה. נסכם ונאמר כי עורך דין במתמחהברשלנות רפואית צריך להיות מעין חצי רופא.
אל תשאלו איך לבחור את עורך הדין שיטפל בתביעת הרשלנות הרפואית שלכם תבחרו בגונן ושות'. משרדנו מטפל בשורה של תביעות רשלנות רפואית בקשת רחבה של תחומים, צרו עמנו קשר בהקדם האפשרי, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.