מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - יצוג עובדים בשיחת שימוע
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

יצוג עובדים בשיחת שימוע

 
ייצוג עובדים בשיחת שימוע

מהו הליך פיטורין חוקי וקביל בחוק, ומה ניתן לעשות אם המעסיק נתפס מפטר אתכם באופן לא חוקי? בכלל, כאשר הודיעו לכם שאתם בדרך להיות מפוטרים כיצד מומלץ להתנהל?
הליך פיטורין חוקי וקביל הוא כזה אשר מגובה בהתראה של 14 ימים, אם זו שנתך השנייה בעבודה, 21 ימים אם זו שנתך השלישית בעבודה, ו- 30 ימים על כל שנה נוספת, כאשר לרובההליך מלווהבזימון לשיחת שימוע. עובדים רבים מפוטרים בהתראות קצרות יותר, או גרוע מכך, מפוטרים ללא שיחת שימוע, ואלו כמובן פעולות לא חוקיות המצריכות פנייה למשרד עורכי דין המתמחה בהליך ייצוג עובדים בשיחת שימוע, כמו גונן ושות'. בהמשך – אם ממשיכות להיעשות הפרות מצד המעסיק, ובהתאם לכל מקרה באופן אישי, אנו נמליץאם להגיש תביעה או לא.
ברגע שמישהו מטעם המעסיק הודיע לכם שאתם מפוטרים, מומלץכבר אז ליצור קשר עם הצוות המקצועי של משרד עורכי דין גונן ושות' המומחה בייצוג עובדים בשיחת שימוע, ואנו נסייע בבלימת תהליך הפיטורין ככל שניתן ונוודא כי זכויותיכם ימומשו.
עובדים רבים אינם מודעים לכך שהם זכאים לייצוג עורך דין במהלך שימוע
ייצוג עובדים בשיחת שימוע זהו הליך מקבול שנראה חדשות לבקרים. על מנת לספק לכם את הייצוג הטוב ביותר התואם את המקרה שלכם באופן אישי, אנו בגונן ושות' מתמחים בכל דיני העבודה והקמנו את "מגן לעובד" במיוחד למטרה זו, כאשר אנו מתמחים גם בין היתר בייצוג עובדים בשיחת שימוע. עורכי הדין שלנו יבקשו לדחות את השימוע ולקבל חומרים כתובים מהמעסיק הקשורים לנסיבות הפיטורין, על מנת שניתן יהיה ללמוד טוב יותר את הנושא ולגשת לשימוע מוכנים.
ייצוג עובדים בשיחת שימוע זו עבודה למומחים של "מגן לעובד"
כבר הוכח במרוצת השנים שתוצאות השימוע, ייטו לטובת העובדיםבמידה והם זוכיםלייצוג עובדים בשיחת שימוע מידיו של עורך דין מקצועי המומחה בזכויות עובדים. ללא ספק בעזרת ייצוג של משרד עורכי דין גונן ושות' תחושומוגניםהרבה יותר ותוכלו אף להוביל לשינוי בהחלטות שנתקבלו במקרה שלכם.
לקבלת מידע נוסף על ייצוג עובדים בשיחת שימוע צרו עמנו קשר עוד היום!
אן להכנסת טקסט