מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - יצוג מעסיקים - עובד עבר לעבוד בחברה מתחרה
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

יצוג מעסיקים - עובד עבר לעבוד בחברה מתחרה

 

איך מתמודדים עם החשש שעובד יעבור לעבוד בחברה מתחרה ומהן זכויותיו של מעסיק בעניין זה?במידה ואינכם יודעים, מומלץ וכדאי להתייעץ עם משרד עורכי דין גונן ושות' הבקיאים בתחום ייצוג מעסיקים.

תביעות רבות של מעסיקים עוסקות במעברים של עובדים למקומות עבודה מתחרים ואף בהקמת חברה מתחרה על ידי העובד עצמו. איך יכול ייעוץ משפטי של עורך דין בקיא שמתמחה בייצוג מעסיקים למנוע מצבים כאלה ואיזה זכויות עומדות למעסיק עצמו בנידון?
כאשר אדם מתחיל את תקופת העסקתו במקום עבודה מסוים שיש לו הסכם קיבוצי, אין ספק כי ההסכם הזה גם יכלול סעיפים מפורטים באשר לנאמנות העובד למקום העבודה, כולל הגבלות או איסורים על פתיחת חברה מתחרה או עבודה בחברה מתחרה. אם אין הסכם קיבוצי במקום העבודה אזי וודאי יש חוזה קבילובו חשוב מאוד שתהיה התייחסות לנושא הנ"ל ולו רק כדי למנוע את הפרתן של זכויות מעסיקים. במידה וקיים חוזה אך תנאיו הופרו על ידי העובד, הרי שמומלץ לפנות למשרד עורכי דין גונן ושת' המתמחים בייצוג מעסיקים.
פורטל מגן לעובד – מתמחים בייצוג מעסיקים
כאשר מכינים חוזה עבודה עם עובד, רצוי לכלול בו סעיף על אי תחרות. סעיף זה יקבע תקופת צינון מזמן הפסקת עבודתו של העובד ועד למעבר לעבודה אצל המתחרים. בתי הדין לעבודה לא ממהרים להחליט בנושא של תביעות כלפי עובדים בגין חוסר נאמנות, משום שחופש העיסוק הוא זכות בסיסית של כל אדם. יחד עם זאת אם מסתבר כי העובד שידל לקוחות לעבור לעסק מתחרה שהוא מקים, עבד בשני מקומות מתחרים בו זמנים, הרי שזה הזמן לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בייצוג עובדים.
פורטל מגן לעובד הנו מהמקיפים והמקצועיים ביותר שקיימים בתחום דיני עבודה וזכויות עובדים. במשרדנו צוות של עורכי דין מובילים בתחום ייצוג מעסיקים ואנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה וסוגיה משפטית ולקבל שירות מקצועי – עם חיוך!