מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - ייצוג ע"י עורך דין
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

ייצוג ע"י עורך דין

 

האם חשוב להיות מיוצג מול המעסיק בשיחת שימוע לפני פיטורים או בהליך משמעתי ע"י
עורך דין שמתמחה בדיני עבודה וזכויות עובדים ? 
 
לאחרונה אנו נתקלים בתופעה בה עובדים רבים בוחרים לייצג את עצמם בהליך של ועדת משמעת, כגון שיחת שימוע לפני פיטורין או הליכים משמעתיים אחרים.
חשוב לציין שאין כל חובה להיעזר בשרות וייצוג של עורך דין בהליך של שיחת שימוע לפני פיטורין או בכל הליך משמעתי אחר בעבודה, אבל ייצוג של עורך דין שמתמחה בדיני עבודה יכול לשנות את התוצאה הסופית של ההליך המשמעתי שננקט נגד העובד.

אל פתחו של משרדנו פונים מידי יום עשרות עובדים הנמצאים לפני הליך משמעתי בעבודה, או לחילופין, עובדים שלגביהם כבר התקבלה החלטה והם מוזמנים לשיחת שימוע לפני פיטורים שמטרתה היא לסיים את העסקתם.
משרדנו מטפל באותם עובדים ברגישות רבה תוך הבנה של המצב והמצוקה שאליהם נקלעו,
ללא כל בחירה ובהתרעה קצרה מידי. עו"ד גיא גונן הוא אחד מצוות עורכי הדין של משרדנו המתמחה
בייצוג עובדים בהליך משמעתי או בשיחת שימוע לפני פיטורין. עובדים שפנו למשרדנו ונעזרו בשירותיו, הצליחו להשיג תוצאה שונה, ולרוב קיבלו הזדמנות נוספת מהמעסיק לתקן את הליקויים
ובכך למעשה לשמר את מקום עבודתם!

כאשר עו"ד ממשרדנו מייצג עובד בהליך משמעתי או בשיחת שימוע לפני פיטורים, לעיתים אנו למדים כי אין בסיס ממשי בתלונות של המעסיק, ואילו שרצונו העיקרי הוא לסיים את העסקתו של העובד ולפטר אותו באופן מיידי ובכך לקבל הכשר להליך הפיטורין המדומה שעשה לעובד.
במקרים כאלה, בהם מיוצג העובד וכל ההליך המשמעתי הוא רק מאין הצגה מצדו של המעסיק, מסביר העו"ד ממשרדנו למעסיק שהוא מבין שההליך לא מתבצע בכפוף לאמור בחוק ובמידה והתוצאה תהיה הפסקת עבודה או סנקציה משמעתית כלפי העובד שמשרדנו מייצג, אנו נמשיך אל ייצוג גם בבית הדין לעבודה או במשרד התמ"ת, תוך שמירה על כל זכויותיו.

משרדנו דואג ללוות את העובד בכל התהליך, החל מההליך המשמעתי או בשיחת השימוע לפני הפיטורין, וכלה בייצוג משפטי בד בבד עם דרישה למיצוי הזכויות בבית הדין או במשרד התמ"ת.
חשוב מאוד לציין, כי במידה והעובד בוחר להמשיך את ההליך נגד המעסיק, הליווי והייצוג המשפטי  שלו ממשיך עם אותו עורך דין ממשרדנו אשר ליווה וייצג אותו בהליך המשמעתי הראשוני.
בשל העובדה שעורכי הדין שלנו מתמחים בייצוג עובדים בבית הדין לעבודה, המשחק עובר למגרש
הביתי שלנו ממגרשו של המעסיק.

דעו, אין כל סיבה לעבור את ההליך המשמעתי ואת שיחת השימוע לבד!
אנו זמינים בשבילכם ולשרותכם! תנו לנו לשמש לכם כפה ולנהל עבורכם את ההליך הקשה ולעיתים אף משפיל.
זמינים עבורכם תמיד עם חיוך והבנה - עו"ד גיא גונן וצוות המשרד גונן ושות'.