מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - ייצוג עובדים
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

ייצוג עובדים

 

ייצוג עובדים- אנחנו נעזור לך לקבל את זכויותיך

נפגעת בתאונת עבודה ואתה רוצה לשאול לגבי הזכויות המגיעות לך? מחפש משרד עורכי דין אמין ומקצועי שיכול לספק עבורך את כל התשובות? ייצוגעובדים מקצועיהוא בדיוק מה שאתה צריך במקרים אלו.אנו במגן לעובד, נשמח לעמוד לרשותך ולספק לך את כל המידע הנדרש לך.

לא פעם, מעסיקים מנצלים את חוסר הידע או התמימות של העובדים שלהם וללא בושה רומסים את החוקים שנועדולעגן את ההתנהלות בין עובד למעביד לרווחת שני הצדדים. אם נפגעתם בתאונת עבודה,הרי שעל פי חוק אתם בעליזכויות ואין זה משנה אם המעביד שלכם הוא אדם נחמד או שהוא אדם לא נעים, כשהזכויות שלכם מופרות פנו לקבלת ייצוג עובדים מעורך דין מקצועי. אנו בגונן ושות' מציעים ייצוג עובדים עבור אנשים שלא רוצים להרגיש שמנצלים אותם, ונהיה שם כדי לתת מענה לכל שאלה וכמובן ניתןלכם את כל המידע ונייצג אתכם בפועל מול המעסיק, על מנת שתוכלו לצאת מכל מאבק עם ידכם על העליונה.
 

ייצוג עובדים- שירות אישי ועורכי דין שמתמחים בנושא

נפלה בחלקנו הזכות להעניק שירות ייצוג עובדים, לאנשים שמרגישים שהמעביד שלהם לא ממלא אחר כל חובותיו ואנחנו גאים להיות אלה שמנסים להילחם בתופעה הלא מקובלת, שבה מעסיקים או מעבידים מרשים לעצמם שלא לכבד את הזכויות שלאלו העובדים עבורם בהתאם לחוק ולפסיקה.
אם גם אתם נפגעתם ממעסיקים וזקוקים לייצוג עובדים, אנחנו מציעים לכם שירות אישי, אמין ומקצועי. תוכלו לפנות אלינו בכל שאלה, אנחנו נלווה אתכם יד ביד לאורך כל המסע ולא משנה אם הוא יהיה קשה ומתיש,תמיד יהיה לכם על מי להישען. כשאתם שואלים את השאלות, אתם מצפים לקבל תשובות מקצועיות מאנשים שמוסמכים לכך. עורכי הדין במשרדנו מומחים בדיני עבודה ובייצוג עובדים ונשמח להיות שם, כדי שאתם תרגישו שיש מי שעומד מאחוריכם!
התקשרו עכשיו או השאירו את הפרטים שלכם באתר- זה הצעד הראשון בדרך למימוש זכויותיכם.

קרא עוד על: ייצוג עובדים בבית הדין לעבודה
 
ייצוג עובדים