מגן לעובד ולמעסיק - ייצוג עובדים בהליך משמעתי
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

ייצוג עובדים בהליך משמעתי

 

מעסיקים רבים נוהגים כדפוס קבוע  לזמן את העובד לשיחת עזרה או הברה וזאת כדי להכשיר את הקרקע לשיחת שימוע לפני פיטורין. עובדים רבים לא יודעים שיש להם זכות להיות מיוצגים ע"י עורך דין באותה שיחה שאליה זומנו ע"י המעסיק.

כאשר עובד בוחר להיות מיוצג ע"י עורך דין ממשרדנו, כל ההליך החל מהזימון לשיחה ועד לקיום השיחה בפועל, מתבצע מול עורך הדין ממשרדנו שמייצג את העובד.

עורך הדין אחראי לכל ההליך של אותה שיחה וההליך יעשה תוך שימת דגש והגנה על זכויותיו של העובד שאותו הוא מייצג.

לפני קיום השיחה דואג עורך הדין שמיצג את העובד לפנות מעסיק ולבקש הבהרות ומסמכים בדבר הסיבות לקיום השיחה עם העובד. עורך הדין מקיים פגישה עם העובד טרם הפגישה עם המעסיק ומנחה אותו כיצד לפעול ומה עליו להשיב בשיחה.

בזמן קיום השיחה עורך הדין שמייצג את העובד נוכח בשיחה ודואג לכך שהזכויות של העובד לא יפגעו ובנוסף שיתבצע רישום  פרוטוקול מדויק של כל הנאמר באותו פגישה .

חשיבות הייצוג של עורך הדין באותן פגישות היא רבה. זאת כדי להיות מוכנים ליום או לרגע בו יבחר המעסיק לזמן את העובד לשיחת שימוע לפני פיטורין או במקרה שהמעסיק יפטר את העובד.

במקרה כזה שהמעסיק בוחר לפטר את העובד או לפגוע בזכויותיו, יעמוד לצידו עורך הדין שליווה אותו ובמידת הצורך ייצג אותו בבית הדין לעבודה בהגשת תביעה נגד המעסיק.

צוות עורכי דין של משרדנו למוד ניסיון רב בכל הנושאים שקשורים לייצוג עובדים, אם בהליך משמעתי ואם בהגשת תביעה לבית הדין לעבודה.

עובד בהליך משמעתי