מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - ייצוג עובדים בבית הדין לעבודה
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

ייצוג עובדים בבית הדין לעבודה

 

ייצוג עובדים בבית הדין לעבודה

אילו סכסוכים ביחסי עבודה ימצאו את דרכם עד לדלתות בית המשפט? כיצד ייצוג עובדים בבית הדין לעבודה יכול להטות את הכף לטובתכם במקרה שלכם? האם הגשת תביעה בבית המשפט תקפה רק כנגד מעסיקים?

הגשת תביעה בבית הדין לעבודה תתבצע כאשר קיים סכסוך בין עובד למעסיק שעיקרו פגיעה בזכויות עובדים או אז העובד פועל בעזרת עורך דין המתמחה בייצוג עובדים בבית הדין לענייני עבודה, כדי לדרוש את זכויותיו על פי חוק, או לחלופין, במידה ועובדים רוצים לדרוש את זכויותיהם מהמוסד לביטוח לאומי.

כמובן שהגשת תביעות לערכאה האמונה על דיני עבודהלמיניהם, יכולה להיעשות באופן עצמאי, אולם על מנת שסיכויי ההצלחה שלכם לנצח בתביעה שהגשתם יהיו גבוהים יותר, מומלץ וכדאי להצטייד בטרם עת בעורך דין בעלרזומה בתחום ייצוג עובדים בבית הדין לעבודה ולו שורה של הישגים.
 

ייצוג עובדים בבית הדין לעבודה – מדוע זה חשוב?

הסיבה לכך פשוטה, רק עורך דין ולו ניסיון בייצוג עובדים בבית הדין לעבודה, בקיא בדיני עבודה על היבטיהם השונים ויתרה מכך, מכיר את החוק והפסיקה וכן תקדימים משפטיים ויוכל לספק לכם תוצאות בשטח. עורך דין מקצועי יוכל ללמוד את המקרה שלכם על בוריו וכך לייצג אתכם בצורה שמשרתת את האינטרסים שלכם כמו גם את האינטרסים שלו, הרי שלא רק עתידכם המקצועי מונח על הכף אלא גם המוניטין שלו.

 

כאשר אתם מחפשים ייצוג עובדים בבית הדין לעבודה עליכם לדעת, כי קיים משרד עורכי דין ששם את הזכויות שלכם בראש מעיניו והוא משרד עורכי דין גונן ושות'. כדי לספק לכם את מיטב ההגנה, הקמנו את פורטל מגן לעובד ובו מידע נרחב על הזכויות שמגיעות לכם על פי חוק.
מעוניינים לתאם פגישת יעוץ? אנו זמינים עבורכם בכל עת, כל שעליכם לעשות הוא ליצור אתנו קשר עוד היום ואנו נבחן את המקרה שלכם לעומק ונספק לכם יעוץ משפטי בהתאם.
 
ייצוג עובדים בבית הדין לעבודה