מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - ייצוג מעסיקים - העשרת היידע
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

ייצוג מעסיקים - העשרת היידע

 

כיצד ניתן להעשיר את הידע בתחום ייצוג מעסיקים?

מתי מעסיקים זקוקים לייצוג? מה כוללים שירותי ייצוג מעסיקים והיכן ניתן ללמוד פרטים נוספים בתחום?
בעבר הלא כל כך רחוק, יחסי עובד מעביד היו "פשוטים" יותר, מה שהוביל לא פעם לניצול או לפגיעה בזכויות בסיסיות המוכרות כעת לכל העובדים שהנם תושבי ישראל.
על מנת שמקרים אלו לא יישנו, כיום קיימים חוקים ברורים הקובעים סוגיות כמו תנאי העסקה, התקשרות בין הגורמים, פיטורין, זכויות וכן עוד נושאים שונים ומגוונים. חוקים אלו באו על מנת לייצג את שני הצדדים האמורים, הן העובדים והן המעסיקים. יחד עם זאת, בקיאים עד כמה שנהיה ברזי החוק, עדיין סביר להניח שישנן זכויות אליהן אנו לא מודעים או סעיפים בחוק אותם אנו לא מכירים.
לכן מומלץ וכדאי להתעדכן באופן שוטף בזכויות השונות, באמצעות עובד שיהיה אחראי על הנושא בארגון שלכם וידאג להעביר את כלל המנהלים השתלמויות רצופות בתחום, או לפנות לקבלת שירות ייצוג מעסיקים מאת משרד עורכי דין חיצוני, שידאג שבכל הקשור ליחסי עובד-מעסיק, לא תפלו באף מלכודת.
 

ייצוג מעסיקים – היכן ניתן להתעדכן במידע בנושא?

דע את זכויותיך זהו משפט נפוץ ולא בכדי. על מנת להיות מסוגלים לממש את הזכויות ולדרוש אותן, יש קודם כל לדעת אותן. לכן עבור מעסיק שמעסיק עובדים, פשוטו כמשמעו, התעדכנות בנושא זכויות וייצוג מעסיקים הוא ממש תנאי הכרחי. במידה ואתם מעוניינים לרכוש את הידע הנחוץ להתמודדות עם הנושא, מוטב כי תפנו למשרד עורכי דין המתמחה בייצוג מעסיקים ותקבעו פגישת ייעוץ. במהלכה, צוות המשרד יוכל "לסגור לכם פינות" בכל הנוגע לנושאים שלא היו ברורים לכם קודם ולעזור לכם להטמיע בארגון את הכללים הנכונים, שימנעו מכם חוסר נעימויות בעתיד..
 

מגן למעסיק – כל המידע המשפטי לו אתם זקוקים

מקום נוסף בו תוכלו לקבל מידע רב בתחום ייצוג מעסיקים הוא בפורטל מגן למעסיק. פורטל זה הוקם על ידי משרד עורכי דין גונן ושות' ומטרתו לאפשר לעובדים ומעסיקים כאחד לקבל מידע שוטף ומקיף בתחום דיני העבודה. כמובן ובמידה והנכם זקוקים לייצוג מעסיקים באפשרותכם
ליצור קשר דרך הפורטל ואנו נשמח להיות בצד שלכם בזמן אמת!
 
ייצוג מעסיקים