מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - חשיבות הייעוץ של עו"ד המתמחה בתאונות עבודה
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

חשיבות הייעוץ של עו"ד המתמחה בתאונות עבודה

 
מדוע חשוב לטווח הארוך,כי תעמדו בקשר עם עורך דין שמתמחה בנפגעי תאונת עבודה, במיוחד כאשר אתם עובדים שכירים? אם נפגעתם בתאונת עבודה כיצד יכול עורך הדין להוביל לכך כי תזכולהישגים משפטיים?
מומלץ וכדאילכל עובד מן המניין, שיהיה לו קשרעם עורך דין המתמחה בדיני עבודה, ואם כבר, אז שיהיה זה גם עורך דין אשר תחום התמחותו הוא תאונות עבודה, תחום הנחשב למורכב במיוחד ונתון לפרשנויות משפטיות רבות. מעסיקים, באמצעות חברות הביטוח שלהם ועורכי דינם, לא יהססו להשתמש באותה פרשנות של החוק על מנת להסיר מהם כל צל של אשמה במקרה של תאונת עבודה ובכך להטיל אותה במישרין או בעקיפין עליכם, כמי שנפגעו מהתאונה. בדיוק לשם כך מומלץ מאד שיהיה לכם בהישג יד מספר טלפון של עורך דין איכותי המתמחה במיצוי כל הזכויות לעובדים שנפגעו.
כיצד נמדד טיבו של עורך דין שמתמחה בנפגעי תאונת עבודה?
טיבו של עורך דין נמדד בהישגיו הקודמים מול תאגידים ומעסיקים, ובהבאת הישגים ללקוח אותו הוא מייצג. כמו כן, פנייהלמשרד המספק סוללה של עורכי דין בעלי תחומי התמחות דומים, יכולה מאד לעזור שכן בדרך כלל, במשרד ולו צוות עורכי דין ניתן לקבל שירות מקיף מעורך דין המומחה בדיוק למקרים כמו שלכם, מה גם שניתן לקבל חוות דעת מקצועית מהקולגות ולהן תחום עיסוק זהה.
משרד "מגן לעובד" כי כשצריך הגנה משפטית – צריך לפנות לטובים ביותר!
עם משרד "מגן לעובד" אתם יכולים להיות בטוחים כי עתידכם המשפטי, גם לאחר תאונת עבודה,יהיהבטוח. במסגרת הייצוג מטעמנותוכלו לדרוש את מלוא הזכויות שלכם ולדעת מהי דרך הפעולה האידיאלית במקרה שלכם. אם אינכם בטוחים מה עליכם לעשות וכיצד עליכם לפעול שעה שאתם פגועים, צרו קשר עם "מגן לעובד" ואנו ננחה אתכם ונלווה אתכםבעת התמודדותכם אל מול המעסיק.

לפנייה למגן לעובד בנושא תביעות מעסיקים לאחר תאונות עבודה –הקליקו