מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - זכויות פנסיה ועו"ד לזכויות עובדים
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

זכויות פנסיה ועו"ד לזכויות עובדים

 

זכויות פנסיה ועו"ד לזכויות עובדים

כיצד ייצוג של עו"ד לזכויות עובדים יעזור לכם להתמודד מול מעסיקים המתעלמים מחובתם להפריש כספים לפנסיה של העובדים? ואיך ניתן לקבל את מלוא הזכויות בתחום זה?
צו ההרחבה לפנסיית חובה במשק שנחקק במסגרת חוק חדש משנת 2008 קובע כי על מעסיקים להפריש עבור העובד שלהם כספים לביטוח פנסיוני. עובד מעל גיל 21 ועובדת מעל גיל 20 זכאים להפרשת כספים זו, אם לא חלים עליהם הסכמים אחרים ואם השלימו לפחות ששה חודשי עבודה. העובד יוכל לבחור את קופת הגמל או את קרן הפנסיה שבה יהיה מבוטח והוא יוכל גם לעבור בין קרנות בתנאי שאלה יכללו סעיפים של מקרי מוות ונכות.

ייצוג באמצעות עו"ד לזכויות עובדים במקרה של הפרת זכויות פנסיה

למרות החוק המפורש יש מעסיקים שמתעלמים מחובת ההפרשה לפנסיה של העובדים ומתרצים זאת בחוסר ידיעה או במצב כלכלי קשה. עם זאת, אסור להם להתעלם מחובתם להפריש פנסיה לעובדים שלהם וניתן לתבוע אותם בבית דין לעבודה ולקבל את מלוא הזכויות בתחום זה. אי תשלום פנסיה זו עילה לגיטימית ומבוססת לתבוע את המעסיק וכדאי לעשות זאת באמצעות עו"ד לזכויות עובדים.

ייצוג עובדים באמצעות משרד עורכי דין גונן ושות'

כאשר מבקש עובד לתבוע את המעסיק שלו על אי הפרשה של כספי פנסיה, מומלץ ביותר להיעזר בעו"ד לזכויות עובדים המתמצאים ברזי החוק ויודעים כיצד לנהל את התביעה בבתי הדין לעבודה. משרד עורכי דין גונן ושות' מנוהל על ידי עו"ד גיא גונן ואנו מתמחים בייצוג עובדים בתביעות נגד מעסיקיהם.
במידה ואתם נאלצים להתמודד עם מעסיקים אשר אינם דואגים לעתיד שלכם אנו מזמינים אתכם עוד היום ליצור עמנו קשר באתר או באמצעות מספר טלפון 03-9373525 כדי לשמוע על כל האפשרויות שעומדות בפניכם.