מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - זכויות עובד שמוזמן לשיחת שימוע
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

זכויות עובד שמוזמן לשיחת שימוע

 
לח

ייעוץ מקצועי למימוש זכויות עובד שמוזמן לשיחת שימוע

האם מותר לעובד שמוזמן לשיחת שימוע להופיע עם עורך דין? מי עוד רשאי להגיע לשיחה? למה חשוב לקבל ייעוץ מקצועי לטובת מימוש זכויות עובד שמוזמן לשיחת שימוע?
זימון לשיחת שימוע לפני פיטורים עלולה להציב את העובד במצב של חוסר אונים. הקושי העיקרי הוא בהתמודדות עם הנימוקים המשפטיים שיכולים להיות מוצגים על ידי המעסיק כתואנה לפיטורים, אך כדאי לדעת שעובדים בישראל מוגנים בשורה ארוכה של זכויות.

התמחות בדיני עבודה – עם ולמען העובד

במשרד עו"ד גיא גונן שמתמחה בזכויות עובדים מבינים עד כמה חשוב לתאם ייעוץ מקצועי למימוש זכויות עובד שמוזמן לשיחת שימוע. הידע שלנו נובע מתוך שנים של ניסיון והיכרות עם מערכת דיני העבודה בארץ. אנו מייצגים עובדים ומעסיקים לכל אורך התהליך המורכב של סיום יחסי עבודה ומזמינים גם אותך להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים.

זכויות עובד שמוזמן לשיחת שימוע יחד עם עורך דין

לעובד יש זכות מלאה להיות מיוצג על ידי עורך דין בשיחת השימוע. מטרת השיחה היא להציג בפני העובד נימוקים מלאים לרצון לפטור אותו, ולתת לו הזדמנות להשמיע טיעוני נגד. עורך הדין רשאי להיות מעורב בגיבוש הטענות ולעמוד לצד העובד בשיחת השימוע עצמה.

את מי עוד רשאי העובד להזמין לשיחת שימוע?

מלבד עורך דין שתפקידו לספק ייעוץ מקצועי על זכויות עובד שמוזמן לשיחת שימוע, העובד רשאי להזמין כל נציג אחר מטעמו:
  • נציג ועד עובדים
  • בני משפחה
  • קולגות
  • חברים
הזכות של העובד להיות מיוצג על ידי עורך דין, נציגי ועד ואנשים אחרים ניתנת באופן אוטומטי על ידי המעסיק. המשמעות היא שהעובד לא צריך לדרוש אותה ובלעדיה הוא רשאי לתבוע את המעסיק בבית הדין לעבודה. במסגרת התביעה ניתן לבקש ביטול של הפיטורים או לחילופין פיצוי כספי בגין הליך פיטורים לא תקין.

הכל מתחיל בשיחת ייעוץ

מומחי הפורטל המשפטי בניהולו של עו"ד גיא גונן  ממליצים על שיחת ייעוץ לא מחייבת עבור כל מי שרוצה להכיר את זכויות העובד שמוזמן לשיחת שימוע. הכל מתחיל בשיחת ייעוץ לא מחייבת והיא נמצאת במרחק נגיעה ממך.
ץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט