מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - זכויות עובד שהתפטר
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

זכויות עובד שהתפטר

 

ישנם מקרים בהם התפטרות מזכה את העובד בפיצויי פיטורים. במקרים כאלה, ולמרות שמדובר בהחלטתו של העובד לעזוב את מקום העבודה ואין זה הליך שהגיע מיוזמתו של המעביד, זכאי העובד שהתפטר לקבל פיצוי כספי. במידה והוא לא מקבל זאת, יכול העובד לתבוע את מעבידו בעזרת עורך דין המייצג אותו.

זכויותיו של העובד

ישנם מספר מצבים בהם עובד שהתפטר זכאי לקבל פיצויים. למשל: עובד שהתפטר בעקבות מצב בריאותו או מצבו הבריאותי של בן משפחה, עובד שהתפטר בעקבות מעבר דירה, עובדת שהתפטרה בתוך 9 חודשים מרגע הלידה כדי לטפל בתינוקה וגם במקרים בהם מדובר בהרעת תנאים. במקרים כאלה ונוספים מעמדו של העובד שהתפטר הוא כמעמדו של עובד שפוטר ולכן הוא זכאי לקבל פיצוי כספי. בכל מקרה, מומלץ לפנות לעורך דין כדי לבדוק מהן הזכויות של עובד שהתפטר, לוודא שאלו נשמרות ובמידה ולא, יש לדרוש שהן ישמרו באמצעות כלים משפטיים.

תוהים מהן הזכויות של עובד שהתפטר? פנו אלינו. נשמח לעמוד לרשותכם

אנחנו, במגן לעובד, מעמידים לרשותכם עורכי דין מיומנים ומקצועיים שישמחו לספק לכם שירותי ייעוץ וליווי משפטי בעת הצורך. משרד עורכי הדין גונן ושות', המתמחה בדיני עבודה כבר למעלה מ – 22 שנה, עובד ועבד מול עובדים רבים במטרה לסייע להם במקרים של התפטרות ממקום העבודה, שם הזכויות שלהם לא הגיעו לכדי מימוש.

אם הנכם תוהים מהן הזכויות של עובד שהתפטר ואם חשוב לכם לשמור על הזכויות שלכם, או על זכויותיהם של מכרים, בני משפחה או חברים שעברו מצב דומה, התקשרו אלינו לטלפון 03-9373525 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.
 
עובד שהתפטר זכויות