מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - זכויות עובדים
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

זכויות עובדים

 

זכויות עובדים – מתי יש להיעזר בייעוץ מקצועי

מי מספק ייעוץ משפטי בנוגע לזכויות עובדים? האם מומלץ להילחם עבור זכויות במקום העבודה? מה הן זכויותיו של עובד שכיר?
היחסים בין עובד למעביד תמיד מגיעים עם מתיחות מסוימת, בעיקר כאשר המעסיק אינו מממש את כל הזכויות הקבועות לעובד על פי החוק. מכיוון והמעביד מחזיק במרבית הכוח במערכת היחסים הזו, החוק קובע בצורה ברורה מאוד את החובות של המעסיק ואת הפיצויים המגיעים לעובד ברגע שהמעסיק אינו עומד בהן. שכירים רבים מרגישים כי ביצוע מהלך משפטי למען השגת מלוא הזכויות שלהם יכול לפגוע באפשרויות התעסוקה העתידיות שלהם, מסיבה זו ייעוץ מקצועי הוא מומלץ בעיקר בסכסוכים מסוג זה.

מה הם היתרונות של קבלת סיוע משפטי בנוגע לזכויות עובדים

הסיבה העיקרית לקבלת סיוע היא שמרבית האנשים אינם מכירים את מלוא הזכויות הקבועות להם בחוק. מעבר לכך, במקרים רבים המעסיקים אינם מבינים שהם עוברים על החוק והסבר מגורם מקצועי מונע ריבים ומסדיר את התנאים של העובד מבלי לפגוע במערכת היחסים שבין העובד למעביד. במקרים בהם המעסיק אינו מעוניין לתקן את העוולה אשר נעשתה לך, ייעוץ מקצועי יפרוס בפנייך את האפשרויות הזמינות עבורך והמשמעויות של כל אחת מהן מבחינת עלויות, זמן וגובה הפיצויים המקסימלי.

כיצד יש לבחור ייעוץ מקצועי לזכויות עובדים?

בעיקר כאשר מדובר בזכויות עובדים, ישנה חשיבות גדולה בהיעזרות בגורם מנוסה אשר מתמחה בדיני עבודה ובסכסוכי עבודה. מעבר לכך, על העורך דין להיות רגיש למערכת היחסים והצרכים האישיים שלך מן התוצאה. החיפוש אחר עורך הדין הנכון יכול להיות מאתגר ולכן הסמן הטוב ביותר הוא ניסיון רחב בתחום ועבודה רציפה לאורך שנים בייצוג עובדים.

מגן לעובד

מגן לעובד מספק פתרונות וליווי לעובדים אשר נתקלים בבעיות עם המעסיקים. בעזרת יחס אישי, הכרה מעמקה של זכויות עובדים וניסיון רב בתחום אנחנו יכולים להעניק לך את הייעוץ, הליווי והייצוג הנכונים ביותר עבורך ועבור המצב שלך. אנחנו נעמיד לרשותך צוותים מנוסים ואף את עו"ד גיא גונן אשר מתמחה בזכויות עובדים ומטפל באלפי פניות של עובדים נגד מעסיקים בכל חודש. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר ולוודא שכל מה שמגיע לך, יגיע אלייך.

לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט