מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - זכויות עובדים מול קבלני כח אדם
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

זכויות עובדים מול קבלני כח אדם

 
כיצד עו"ד לזכויות עובדים יכול לעזור להתמודד מול חברות כוח אדם המתעלמות באופן שיטתי מזכויות עובדים ולקבל את מלוא הזכויות על פי חוק?

לפי התפיסה המשפטית קבלני כוח אדם הם חברות כוח אדם ולכן חלות עליהם כל החובות של מעסיק לפי החוק בישראל. למרות זאת אנו עדים להפרה שיטתית של זכויות עובדים אשר עוברים דרך חברות כוח אדם בכל מה שקשור להפרשות פנסיה, ימי חופשה, זכויות סוציאליות בסיסיות, ימי מחלה, דמי הבראה, פיטורים שלא כחוק, ניצול בשעות עבודה ועוד. לא פעם כדי להתמודד מול החברות הגדולות אין מניעה אלא לשכור את שירותיו של עו"ד לזכויות עובדים. הוא הבקיא בכל הזכויות ודיני העבודה יכול לעמוד להגנת העובדים ולתבוע מהמעסיקים את מה שמגיע להם.


עו"ד לזכויות עובדים להשגת זכויות עובדי הקבלן

 
עובד קבלן חש לעתים כי הוא בודד במערכה וכי אינו יכול להתמודד עם מעסיק חזק שחולש על חברת כוח אדם גדולה. אולם עליו לדעת שהוא יכול לקבל את זכויותיו במלואן ומומלץ מאוד לעשות זאת בעזרת עו"ד לזכויות עובדים. עובד קבלן שחש כי המעסיק מנצל אותו שלא כחוק יכול לתבוע אותו בבית דין לעבודה, לקבל את זכויותיו ואף לזכות בפיצוי כספי.


עורכי דין גונן ושות' מייצגים עובדי קבלן


במשרד עורכי דין גונן ושות', בראשות עו"ד גיא גונן, אנו מייצגים עובדי קבלן בבתי דין לעבודה. המשרד מטפל מדי חודש באלפי פניות של עובדים שכירים ושל עובדי קבלן ונלחם בכל כוחו עד לקבלת זכויותיהם המלאות ולהשגת פיצוי הולם.
אף אחד לא צריך להתמודד לבד מול חברות גדולות. אם זה המקרה שלך, אנו מזמינים אותך ליצור אתנו קשר דרך האתר או באמצעות מספר טלפון 03-9373525 כדי לשמוע על זכויותיך וללמוד כיצד נוכל לייצגך.