מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - התנכרות לעובד מוגבל
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

התנכרות לעובד מוגבל

 
עובד מוגבל

מהן מוגבלויות פיזיות והאם הן יכולות להשפיע על מעמדו של עובד? מה צריך משרד עו"ד העוסק בהליכי ייצוג עובדים לעשות בהינתן שהופרו זכויותיהם של עובדים ולהם מוגבלות פיזית כלשהי?

לצערנו, היינו עדים ללא מעט מעסיקים בישראל שמנסים "להיפטר" מעובדים עם מוגבלויות בכל דרך אפשרית. זה יכול להיות עובד שנקלט מוגבל לעבודה, אך ההנהלה החדשה לא מעוניינת בהעסקתו, וזה יכול להיות עובד שהמגבלה התרחשה במהלך תקופת עבודתו, לאחר שנקלט לעבודה כשהוא 100% בריא.
על כן, ישנו סיכוי לא נמוך, שהיחס שתקבלו בתור נשים בהריון למשל או נשים וגברים פצועים יהיה עכור במטרה לגרום לכם לעזוב מרצון. כיצד מונעים זאת? כשמזהים שהזכויות מופרות או שישנה תחושה לא טובה בכל הנוגע ליחס המתקבל מצד המעסיקים, יש לפנות למשרד עו"ד המתמחה בהליכי ייצוג עובדים.

היותכם פצועים או מוגבלים אינה אשמתכם. אל תתנו לבוסים לגרום לכם לעזוב

קיצוץ בשכר או בשעות עבודה, העברה למחלקהאחרתבאופן פתאומי ומסיבות כאלו ואחרות, וחוסר סבלנות ישירה של המעסיק יכולים לשמש ראייה שהוא מתנכר לכם ונוהג כלפיכם בחוסר תום לב. במיוחד אם יחס זה התחיל מהרגע שהוגבלתם או נפצעתם. לכן במידה וקיים חשש כי מקומכם נפגע וכי אתם זוכים לפחות הערכהשלא בצדק, זה הזמן לבדוק את האפשרויות שלכם מהבחינה המשפטית.

ההבדל בין משרד עו"ד ולו ייצוג עובדים מוצלח לבין משרד ממוצע - לגזור ולשמור

יש מה לעשותכשהמצב אינו מרנין במקום העבודה. בעזרת משרד עורכי דין ולו ידע מקצועי נרחב ובקיאות בחוק ובפסיקה, תוכלו לוודא שהזכויות שלכם ימומשו. לעומת משרד ממוצע, משרד מקצועי יוכל להוביל להטות את הכף עבורכם ולספק לכם ייצוג משפטי איכותי.
משרדו של עו"ד גיא גונן "מגן לעובד" יספק עבורכם את כל שירותי המשפט הנחוצים וכן יעניק ליווי אישי לכל אורך התהליך. צוות המשרד נחל הצלחות רבות בעת ייצוג עובדים בבית משפט ומגלה בקיאות רבה ונכונות לעזור לכם להשיג את מה שמגיע לכם.
למידע ופרטים על משרדו של גיא גונן "מגן לעובד" בנושא ייצוג עובדים – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!