מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - הפרת חוזה עבודה
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

הפרת חוזה עבודה

 
חוזה העבודה שלכם הופר באופן מובהק? חושדים שהעוול שנעשה לכם במקום עבודתכם הוא בגדר הפרת חוזה עבודה? סבורים כי תנאי העבודה שלכם הורעו בסביבה בה אתם עובדים? כאן תוכלו לקבל הדרכה מלאה כיצד עליכם לנהוג בכאלו מצבים.
נתחילונאמר כי גם אם אתם סבורים שאינכם מבינים דבר וחצי דבר בדיני עבודה או אם אתם חשים רע במקום עבודתכם בגלל המעסיק, ניתן ורצוי שתשוחחו על כך עם עורך דין המתמחה בדיני עבודה. לא כל מקרה הוא בהכרח הפרת חוזה עבודה, אך קיימים ערוצים משפטיים אחרים בעזרתם ניתן לטפל במקרה שלכם ובמצבים כמו הרעת תנאים, חוסר תום לב של המעסיק וכדומה.

העוול נעשה? פנו למשרד עורכי דין

משרד עורכי הדין חייב להיות בעל ניסיון, ידע ועוצמה מספקת שהוכחה בפסיקות קודמות וזאת על מנת שיהיה בריכולת לטפל במקרים כמו הפרת חוזה עבודה, הרעת תנאים או כל תרחיש שלילי אחר במישור התעסוקתי. כזה הוא משרד "מגן לעובד" בהובלתו של גיא גונן, אשר ייצג עשרות עובדים בגין בעיות שונות ובהצלחה יתרה.

ערכו בדיקה - האם מדוברבמקרה של הפרת חוזה עבודה או במקרה אחר

הבדיקה תיעשה באמצעות קריאת חוזה העבודה ובחינתו על ידי עורך דינכם. גם אם הפעולה המעשית מוגנת בחוזה, ניתן לבדוק את שאלת חוקיותה. למשל אם ניקח לדוגמה מקרה של הורדת שעות עבודה - המעשה אינו חוקי אם יורדים מתחת לרף שכר המינימום החודשי. כך או כך, בין אם מדובר על הפרת חוזה עבודה ובין אם זו הפרה של החוק במפורש, אנו נפעל באמצעות ערוצים משפטיים שונים כדי להגן עליכם.

טיפול במעסיקים שביצעו הפרת חוזה עבודה או עשו עוול לעובד

הטיפול היעיל ביותר יהיה הגעה להסדר בין המעסיק וביניכם באמצעות מכתב מעורך דין. כמובן שהמכתב לא יפקיר אתכם לגורלכם ולהתעמרות של המעסיק עקב שליחתו. במידה והמכתב לא השיג את מטרותיו,אנו נפנה להמשך הטיפול בסוגיהבבית המשפט, ובפרט אם מדובר על הפרת חוזה עבודה. במקרה כזה, יגובש כתב תביעה נגד המעסיק והוא ייאלץ להתייצב מולנו לדיון משפטי בבית דין לעבודה.

על משרד מגן לעובד

המשרד נחשבלמוביל בתחום דיני העבודה והוא מתבסס על שנים של מוניטין מוכח בכל סוגיות דיני התעסוקה: ייצוג עובדים, טיפול בנושאי הפרת חוזה עבודה, טיפול משפטי בהפרת תנאים, וטיפול במעסיקים אשר פוגעים בזכויות עובדים באופן כללי.
אם יש לכם בעיה עם המעסיק, או אתם חושדים שהיה שותףבהפרת חוזה עבודה אצלו – פנו למגן לעובד ואנו נייצג אתכם על הצד הטוב ביותר!

קרא עוד על הפרת חוזה עבודה
הפרת חוזה עבודה