מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - האם ישנה חובה בייצוג של עו"ד לדיני עבודה בבית הדין לעבודה?
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

האם ישנה חובה בייצוג של עו"ד לדיני עבודה בבית הדין לעבודה?

 
במה עוזר עו"ד המתמחה בדיני עבודה? מדוע יש להיוועץ בעו"ד לדיני עבודה? מה עושים בבית הדין לעבודה? מי מגיע לבית הדין לעבודה? היכן נמצא בית הדין לעבודה?

רוב האנשים אינם יודעים איך לתקן את הרכב שלהם, ישנן שכבות של מכאניקה ואלקטרוניקה אשר לוקח שנים להבין אותן ועוד שנים על מנת להתמחות בהן, אותו הדין לגבי דיני עבודה. עו"ד לדיני עבודה הינו בעל מקצוע אשר שקד על תחומו והוא דואג להתעדכן בכל התקנות והשינויים בחוק על מנת שיוכל לעזור לכל שאר האנשים אשר השקיעו בתחומם ואין להם את הזמן או המשאבים הנדרשים להבנה או היכרות עם הזכויות שלהם במקום עבודתם. עו"ד לדיני עבודה הוא המילון, המתרגם והמדריך של האדם הנכנס לעולם התעסוקה בתחוםזכויות עובדים ויחסי עובד-מעביד.

מדוע עלי להצטייד בעו"ד לדיני עבודה בבית הדין לעבודה?

דבר ראשון חשוב להגיד כי בישראל, למעט במעמד של משפט פלילי, אין שום חובה חוקית בייצוג של עו"ד לדיני עבודה או עו"ד מכל סוג אחר. כשזה נאמר, כמובן שמומלץ ביותר לפחות להתייעץ בעו"ד לדיני עבודה לפני שעוברים את מפתן דלתות בית הדין לעבודה. החלטות של בית הדין נעשות על פי החוק הכתוב על כל תקנותיו ועדכוניו ואדם אשר נכנס לבית הדין לעבודה ללא עו"ד לדיני עבודה המחזיק בידע הרצוי, לעיתים קרובות יימצא את עצמו אבוד. למעט התחושה הלא נעימה, בתחום המשפט להיות צודק אינו מספיק, אלא שיש לדעת כיצד להוכיח את צדקתך על פי החוק.

אנחנו הכתובת שלך

אצלנו, במשרדעו"ד גונן ושות' אנו מזמינים אתכם לקבוע פגישת ייעוץ בה נוכל לשמוע את הבעיה והצרכים שלכם ולמצוא ביחד אתכם את דרך הפעולה הנכונה ביותר בשבילכם. השאירו פרטים באתר או צרו קשר על מנת לקבוע פגישת ייעוץ עם עו"ד לדיני עבודה מומחה ומקצועי אשר יספק לכם את כל המידע לו תזדקקו.
 
ייצוג בבית הדין לעבודה