מגן לעובד ולמעסיק - ייצוג בבית הדין
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

האם חובה להיות מיוצג בבית הדין לעבודה ??

 

התשובה לשאלה הזאת היא לא! לא חובה להיות מיוצג בבית הדין לעבודה בתביעה מול מעסיק.

עובד יכול לתבוע את המעסיק שלו בבית הדין לעבודה  באופן עצמאי באמצעות הגשת תביעה לבית הדין לעבודה. הנקודה היא אינה האם  ניתן לתבוע באופן עצמאי, אלא, האם נכון לעשות זאת ולתבוע עצמאית ללא ייצוג של עורך דין? 

מהניסיון הרב של משרדנו בתחום דיני עבודה וזכויות עובדים, אנו יכולים לקבוע בצורה ברורה וחד משמעית, שכאשר עובד תובע את מעסיקו ונעזר בייצוג של עורך דין, הפיצוי הכספי גבוה יותר והתוצאה היא טובה יותר מאשר ההליך בו בוחר העובד לייצג את עצמו.

רצוי לזכור, כי עו"ד ממשרדנו שתחום ההתמחות שלו היא דיני עבודה וזכויות עובדים, יודע היטב  מהם המהלכים שיש  לנקוט בתביעה נגד  המעסיק ומהם החולשות של המעסיק בתיק שהוא מנהל נגדו. מקרים רבים של תביעות שטיפלנו בהם נגד מעסיקים שפגעו בזכיות עובדיהם, הסתיימו בפנייה מהירה מצד המעסיק. פנייתו של המעסיק למשרדנו נעשתה מיד לאחר קבלת כתב התביעה וזאת בשל  הבנתו כי העובד כבר לא לבד במערכה מולו והוא מיוצג ע"י עורך דין שמתמחה בדיני עבודה וזכויות  עובדים  והוא נתבע בגלל הפגיעה בזכויות ובתנאים הסוציאליים של העובד .

מעסיק שמקבל לידיו כתב תביעה, יודע להבין  ולהבחין באופן מידי אם העו"ד שמייצג את העובד בתביעה שהוגשה נגדו הינו עו"ד אשר מתמחה בדיני עבודה וזכויות עובדים, או שזה אינו תחום ההתמחות  שלו. המסקנה הברורה שאין קיצורי דרך בהגשת תביעה נגד מעסיק והפעולה צריכה להתבצע באמצעות עורך דין שחיי ונושם את דיני העבודה וייצוג עובדים. 

ההליך של הגשת התביעה וייצוג עובדים מול המעביד צריך להתבצע על ידי עורך דין שילווה את העובד בכל הליך התביעה והייצוג. זאת הנוסחה  הנכונה להצלחה בתביעה נגד המעביד .

צוות משרדנו עומד לשרותכם בכל שאלה  או בעיה.

 זכרו!!! שהמצוקה והבעיה שלכם הן האתגר  והמקצועיות שלנו

ייצוג בבית הדין לעבודה