מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - האם אתה מקבלת הפסקת צהריים כחוק?
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

האם אתה מקבלת הפסקת צהריים כחוק?

 
האם מותר למעסיקים לאסור על העובדים שלהם לצאת להפסקת צהרים? האם החוק מגדיר במפורש שעות מנוחה והפסקה? מה תפקידו של עו"ד לזכויות עובדים בכאלו מקרים?
עובדים רבים לא מודעים לכך אך על פי החוק היבש לבדו הם זכאים ל-45 דקות מנוחה לפחות אם עבדו שש שעות ומעלה. מעסיקים רבים תובעים מהעובדים לאכול את ארוחת הצהרים שלהם בזריזות, תוחמים אותם בזמן או אף אוסרים עליהם לאכול במהלך העבודה ובכך מונעים מהם את אחת הזכויות הבסיסיות שלהם. כמובן שהדבר אסור בתכלית האיסור ועל המעסיק לאפשר לעובד לצאת להפסקת צהרים כמוגדר בחוק.

פנייה לעו"ד לדיני עבודה - הפתרון במקרה ונאסר עליך לצאת להפסקה

על העובדים לדעת שהחוק עומד לצדם וכי הם זכאים לאכול ארוחת צהרים במסגרת הזמן שקבע החוק. חוק שעות עבודה ומנוחה מפרט את שעות המנוחה שמגיעות לכל עובד במהלך היום, כולל שעת הפסקת הצהרים ואפשר לפנות לעו"ד לדיני עבודה לתבוע את המעסיק אם סרב לכך ולקבל פיצוי במסגרת בית הדין.

עורכי דין גונן ושות' יסייעו לך לתבוע את המעסיק

אנו במשרד עורכי דין גונן ושות', בניהולו של עו"ד גיא גונן, מתמחים בזכויות עובדים ועל כן נסייע לך לתבוע את המעסיק במקרה שהוא אוסר עליך לצאת להפסקת צהרים או כופה עליך לאכול צהרים תוך כדי עבודה.
במידה ואינך זוכה למלוא הזכויות שלך במקום העבודה זה הזמן לפנות לעו"ד לדיני עבודה הבקיא בזכויות אלו עד לרמת הפרט הקטן. באפשרותך ליצור אתנו קשר במספר טלפון 03-9373525 או לפנות אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר באתר שלנו כדי לשמוע על הזכויות שלך בתחום הפסקת האוכל והמנוחה וכדי לברר על האפשרות שלך לתבוע את מעסיקך בגין אי מתן זכויות אלו. אנו נשמח לצאת להגנתך ולעשות זאת על הצד הטוב ביותר.