מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - דוגמה למחדל שמציג עורך דין בתחום רשלנות רפואית
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

דוגמה למחדל שמציג עורך דין בתחום רשלנות רפואית

 
מהי חובתו של רופא בעת קבלת תלונה מצד מטופל על כאבים ומה עליו לעשותלאחריה על מנת לספק לו טיפול סביר בהתאם להגדרות החוק? וכיצד עורך דין בתחום רשלנות רפואית יכול להועיל במקרה שהתקיימה רשלנות?
תביעות רבות בגין רשלנות רפואית נוגעות להתנהגות בלתי אחראית של רופאים לאור תלונות מטופלים למשל על כאבים באיבר מסוים בגוף. רופא שלא פועל כנדרש, יכול לבדוק את המטופל באופן שטחי במרפאה שלו, לרשום לו כדורים נגד כאבים, לשייך את הכאבים למקור פסיכוסומאטי, ולא לנסות ולפעול באופן מעמיק כדי לגלות את מקור הכאב בפועל.
מדי שנה מוגשות תביעות רבות בגין רשלנות רפואית שעניינן למשל,איחור בגילוי מחלה כמו סרטן או מחלות קשות אחרות, שהתפתחותן וכן הסכנה שהןמהוות לחיי אדם כמו גם היכולת לטפל בהן כדי לשפר את מצבו של החולה תלויה בזמן שבו הן מתגלות קל וחומר שככל שמאחרים לגלות אותן, כך המצב מחמיר, לכן עיכוב או איחור בזמן תהליך הגילוי, כתוצאה מהתרשלותו של הרופא המטפל הם לעיתים ההבדל בין חיים ומוות.
מה יכול לעשות עורך דין בתחום רשלנות רפואית?
תביעה בגין רשלנות רפואית למשל עקב איגילוי מחלת סרטן אמורה להוביל את עורך הדין לבחון את התיק הרפואי, והרבה פעמים הוא יעשה זאת יחד עם רופא מומחה בתחום הרשלנות, כדי להבין איפה בעצם נכשל הרופא במתן הטיפול ומה היה קורה אילו היה מטפל בחולה בצורה המתבקשת, כמו לשלוח אותו לעוד בדיקות, לשלול בשיטת האלימינציה מחלות כלשהן ורק אחרי שהיה בטוח באי קיומה של בעיה רפואית אמיתית, לרשום לו כדורים נגד כאבים,היות ואלוכמובן אינם התרופה למחלה כמו סרטן.
לכן אם אתם חוששים כי נפגעתם מרשלנות והנכם מחפשים עורך דין בתחום רשלנות רפואית צרו עמנו קשר עוד היום, למשרדנו ניסיון בטיפולבתיקים רבים הנוגעים לרשלנות רפואית ביניהם גם תיקים הנוגעיםלאי גילוי מחלות קשות על ידי המערכת הרפואית.