מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - ייצוג עובדים מארגונים אשר הפרו זכויותיהם
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

ייצוג עובדים מארגונים אשר הפרו זכויותיהם

 
מהו ארגון עובדים, וכיצד וועד עובדים יכול לעזור לעובדים להתמודד מול מעסיקים? כיצד ניתן לבסס את קיומו של הוועד, ומתי מומלץ להיעזר בייצוג עובדים משפטי חיצוני?
ארגון עובדים מבוסס עלאסופת עובדים שהחליטו לפעול לשיפור ושמירה על זכויותיהם במקום עבודתם. האיגוד שלהם יחדיו נקרא "וועד" ותפקידו לספק ייצוג עובדים ליתר העובדים מול המעסיק. רוב הוועדים בישראל רשומים בהסתדרות העובדים. המעסיק מצדו מתייחס לכל עובד כמקרה נפרד, אך הוועד יהיה מעוניין שאותן זכויות וחובות יינתנו לכלל, ללא הפרדה זו. הדבר כמובן צריך להדיר שינה מהמעסיק, כלומר להטריד אותו, משום שאם הוא יחליט, למשל, להקטין את משכורתו של עובד מסוים, הוועד,העומד כגב מאחוריו,בעל משקל נגד משמעותי,כך שבאפשרותו להוביל לשינויים ואף לגרום למעסיק לחזור בו מהחלטתו כליל.

אנחנו וועד במקום עבודה, הופרו זכויותינו. למי פונים לצורך ייצוג עובדים?

יש לפנות למשרד עורכי דין הבקיא בדיני עבודה, כמו משרדו של עו"ד גיא גונן. צוות המשרד הקים את פורטל "מגן לעובד" על מנת לספק לעובדים מידע ראשוני בנוגע לזכויות שלהם. במשרד זה יושבים עורכי דין ומומחים משפטיים שירכיבו עבורכם חוות דעת מקצועית, על בסיסה יגובש כתב תביעה ראוי אשר יסייע בהליך ייצוג עובדים. המשרד בעל ניסיון רב בתחום דיני עבודה ויכול לספק את המענה המושלם לכל עובד ועובד.

על מה מסתמך משרד "מגן לעובד" בעת גיבוש כתב התביעה?

במידה וקיימת עילה לתביעה במקרה שלכם, אנו נאסוף את כל הראיות הנדרשות על מנת לבנות תיק מנצח. צוות המשרד שלנו יגבש כתב תביעה חד כתער, אשר לא יותיר מקום לספק שזכויותיכם הופרו בין אם בזדוןובין אם בתום לב.כך נוכל לוודא שאתם תזכו למלוא ההגנה שמגיעה לכם. אנו נספק לכם ייצוג עובדים ברמה הגבוהה ביותר, תוך שמעניקים ליווי אישי בכל אחד משלבי התהליך.
יש לכם שאלות לגבי ייצוג עובדים וועדי עובדים? פנו למגן לעובד. כאשר אתם מתמודדים מול מעסיקים, תהיו בטוחים, שאתם רוצים אותנו בצד שלכם.