מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - אי תשלום פנסיה
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

אי תשלום פנסיה

 
האם כל מעסיק חייב בהפרשת פנסיה? מי משלם את דמי הפנסיה? על מי חלה האחריות במצב של אי תשלום פנסיה? האם לכל עובד מגיעה פנסיה? איך יודעים אם מופרשת פנסיה?
התלות במעסיק בתור שכירים היא גבוהה ולעיתים בעייתית. מצד אחד אומנם, הפרנסה תלויה במעסיק אך מצד שני ישנן זכויות המעוגנות בחוק ויש לוודא כי המעסיק מקיים אותן. הפרשת תשלומים לפנסיה היא אחת מהזכויות החשובות ביותר לשכיר וחוקי הפנסיה משתנים ומתעדכנים באופן תדיר. עו"ד מקצועי באמת מכיר את החוק, התקנות והפסיקות בנושא ויודע כיצד לנצל את הידע הזה בכדי להשיג בשבילך את כל מה שמגיע לך.

על מי נופלת האחריות בעת אי תשלום פנסיה?

האחריות על תשלום פנסיה או אי תשלום פנסיה לעולם נמצאת אצל המעסיק. על פי החוק בישראל, כל עובד מעל גיל 21 וכל עובדת מעל גיל 20 זכאים להפרשת תשלומים לפנסיה אשר יהיו זמינים כאשר יזדקקו להם בעת זקנה. חוקים רבים מגנים על זכות זו של השכיר ובמצב בו היא אינה מתקיימת זו היא חובתו החוקית של המעסיק לפתור מצב זה בדיוק כפי שזו היא חובתו של השכיר כלפי עתידו ולכן חשוב לבדוק את הנושא.יש לשים לב שנעזרים במקצוענים,כשניגשים לנושא רגיש כמו אי תשלום פנסיה,כאלו אשר מבינים את משמעותו ויטפלו בו ברצינות המתבקשת.

איך עלי לפעול?

אנו במשרד עו"ד של גונן ושות' מבינים את המצב הבעייתי בו נמצאים שכירים אשר אינם מקבלים את מלוא זכויותיהם החוקיות או אינם יודעים כיצד לפעול. לאחר שנים של התמחות בדיני העבודה וטיפול במקרים רבים של אי תשלום פנסיה, אנחנו נייעץ לך ונמצא ביחד את הפתרון המתאים ביותר לך ולמצב הספציפי שלך.
עם שירות אישי, אוזן קשבת וחיוך נשיג ביחד את מה שמגיע לך.אנו מזמינים אותךלהשאיר פרטים או להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ, ואנו נספק לך את כל ההגנה הנדרשת למימוש הזכויות שלך.