מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - אי תשלום פנסיה – האם זו עבירה פלילית?
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

אי תשלום פנסיה – האם זו עבירה פלילית?

 
מה עושים במקרה של אי תשלום פנסיה? האם מדובר בעבירה על החוק? במי אפשר להיעזר במקרה כזה?

הפנסיה היא אחד החסכונות החשובים ביותר שלנו והיא זו העומדת לרשותנו בעת הפרישה, בגיל הפנסיה. את הפנסיה מפרישים ישירות מהשכר, כשחלק התשלום מתקזז משכרו של העובד וחלקה השני מועבר מחשבונו של המעסיק. אי תשלום פנסיה מהווה עבירה על החוק, המצדיקה הגשת תביעה בעזרתו של עורך דין המתמחה בדיני עבודה.

מה עושים במקרה של אי תשלום פנסיה?​

תשלום הפנסיה נדרש על פי החוק בישראל (החל משנת 2008) ומעביד שאיננו מפריש את התשלום עבור עובדיו הרי שעובר על החוק. במקרה כזה חשוב לפנות בהקדם אל עורך דין, המתמחה בדיני עבודה וביחסי עובד מעביד, כדי להגיש תביעה נגד המעביד ולחייב אותו בתשלום הפנסיה. חשוב שעורך דין יכיר היטב את כל הסוגיות המשפטיות הרלוונטיות למקרים כאלה ויוכל לייצג את המעביד מול הגורמים השונים בהצלחה. בעזרת הייצוג המתאים ניתן להבטיח שכל התשלומים יתבצעו וכל הזכויות של העובד יישמרו בהתאם לנהוג בחוק.
 

סיוע של מומחים כדי לשמור על מלוא הזכויות

 
 
 
אנחנו, במגן לעובד, יודעים עד כמה חשובה לכם הפנסיה שלכם ולכן אנו נעשה ככל שביכולותינו כדי לשמור על זכויותיכם. בכל מקרה בו אתם מתמודדים עם אי תשלום פנסיה, אנו נעמיד לרשותכם עורך דין מיומן ומקצועי שייצג אתכם בתביעה מול בית המשפט כדי שתקבלו את כל מה שמגיע לכם על פי החוק.
אינכם חייבים להתמודד עם המעסיק בכוחות עצמכם, אנו נשמח לעמוד לצדכם.פנו אלינועוד היום לטלפון 03-9373525 ונוכל לייעץ לכם על המשך הדרך וכן לייצג אתכם בבתי הדין לעבודה על הצד הטוב ביותר.