מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - איך למנוע סיבוכים בחוזה עסקה
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

איך למנוע סיבוכים בחוזה עסקה

 

עריכת חוזה העסקה תוך מניעת סיבוכים משפטיים

עריכת חוזה העסקה בצורה מרושלת – כיצד היא יכולה לפגוע במעסיק? מדוע מומלץ מאד להימנע מכך בכל מחיר? גם אם נדמה לכם שאתם צודקים בוודאות בקשר לסעיפי החוזה, עם מי בכל זאת ניתן להתייעץ?

ההיסטוריה המשפטית של מדינת ישראל מלאה במעסיקים שנתבעו על ידי עובדיהם או עובדיהם לשעבר. האחרונים זיהו פרצה משפטית שהמעסיק לא שם אליה לב, כאשר במקרים רבים לא דובר על עובדים שנעשה להם עוול בתום לב, אלא על עובדים שידעו שהמעסיק צפוי לבצע את הטעות, וחיכו לשעת כושר מתאימה.

אל תיתן לזה לקרות גם לך

מעסיקים רבים כבר מצאו את עצמם נתבעים בגין הלנת שכר, מניעת זכויות קונגטיות כמו מניעת הפסקה או חופשה בתשלום או צמצומן, ואפילו בגין טעויות מספריות יבשות כמו אי העברת תשלום במועד, או העברת תשלום נמוך משכר המינימום. על כל אלו נתבעו המעסיקים ויצאו מבעד לכותלי בית הדין כמפסידים. עריכת חוזה העסקה זו המשימה ראשונה במעלה לכל מעסיק ויש לקחת אותה במלוא כובד הראש.

כיצד מונעים טעויות בעת עריכת חוזה העסקה?

יש להתייחס לחוזה ההעסקה שערכתם כטיוטה עד אשר יעבור בדיקה של סמכות מקצועית. בעת הבדיקה יש לבחון שתי נקודות עיקריות: האם החוזה עומד במסגרת החוק, והאם ניתן להתאים את החוזה מבחינה לגלית כך שייטיב עמכם כמעסיקים ככל האפשר.

מיהו המומחה שיסייע בעת עריכת חוזה העסקה?

בראש מגן למעסיק עומד משרד עורכי דין גונן ושות' המתמחה בדיני תעסוקה וייעץ בעברו למנהלים ומנכ"לים מכל קצוות הקשת. גונן ושות' נחשבים לאחד מהמשרדים המובילים בטיפול בעובדים ובמעסיקים, כולל ייצוגם בבתי משפט. עריכת חוזה העסקה כשלצדכם מגן למעסיק הנה מהלך בטוח וחף מטעויות משפטיות מכל סוג.

לפרטים ומידע על עריכת חוזה העסקה אנא צרו קשר עמנו, מגן למעסיק ואנו נספק לכם את כל ההגנה הדרושה במסגרת החוק.
 
חוזה עסקה