מגן לעובד ולמעסיק - דיני עבודה ,זכויות עובדים ומעס - איך בוחרים עו"ד לדיני עבודה?
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

איך בוחרים עו"ד לדיני עבודה?

 

מי מספק שירות של עו"ד לדיני עבודה? מה עושה עו"ד זה? איזו הסמכה יש לעורך דין לדיני עבודה? ומתי יש להצטייד בעו"ד המתמחה בזכויות עובדים? 

רוב האנשים השכירים בארץ ובעולם רוצים לקום בבוקר, ללכת לעבודה, להרוויח את שכרם ולחזור בערב אל משפחותיהם. המשכורת שלהם היא זו השומרת את הגג מעל ראשם ומביאה את האוכל אל צלחתם. העובדים תלויים בכך שהמשכורת שלהם תגיע בחודש בסוף החודש ושכל הזכויות שלהם יישמרו.


מתי כדאי להצטייד בעורך דין לדיני עבודה?

הבעיה נעוצה בדיוק כאן, מצד אחד קיים הפחד שברגע שנכעיס את ה"בוס הגדול" המשכורות יפסיקו להגיע ומצד שני, ישנם מעסיקים רבים המנצלים את מעמדם תוך שאינם מכבדים את זכויותיהם של העובדים.בדיוק מסיבה זו זכויות העובד מעוגנות בחוק והן מתעדכנות באופן קבוע, אך היות ורוב השכירים אינם מומחים בחוקים לדיני עבודה ואפילו לא בזכויותיהם שלהם,זה המקום בו עו"ד לדיני עבודהצריך להיכנס תמונה.
 

אילו דגשים ישנם בבחירת עו"ד לדיני עבודה?

הרבה שכירים מרגישים בשוק העבודה כדגים קטנים בבריכה גדולה ולכן חשוב לבחור עו"ד לדיני עבודה שיתייחס אלייך כדג זהב. עו"ד לדיני עבודה צריך לפנות אלייך את מלוא תשומת הלב שלו ולהוביל אותך אל עבר אי מבטחים. כמובן שעורך דין לדיני עבודה חייב גם להיות מעודכן בכל התקנות והחוקים החדשים שיוצאים ורצוי מאוד שיהיה לו ניסיון רב בתחום.

למה אנחנו?

אצלנו במשרד עו"ד של גונן ושות' יתאפשר לך למצוא אוזן קשבת, ידע מקיף וניסיון של אלפי תביעות כנגד מעסיקים בכל חודש, כולם עומדים לרשותך בדרכנו לעזור לך לקבל את מה שמגיע לך. בכל מקרה בו יש צורך בעו"ד לדיני עבודה כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים או ליצור קשר בכדי לקבוע פגישת ייעוץ ולספר לנו איך נוכל לעזור לך.