מגן לעובד ולמעסיק - אודותינו
דיני עבודה  |  עו"ד לדיני עבודה  |  עו"ד מומחה לדיני עבודה
מוקד פניות ארצי
03-9373525
מנהל האתר עו"ד גיא גונן  
 
 


צריכים עזרה?
אנחנו פה בשבילכם, ללא כל התחייבות!!
 
 
   לפניה מהירה ומענה ע"י עורך דין:  
   

 

 

 
 

אודות מגן לעובד

 
מגן לעובד, הינו פורטל משפטי, אשר מאפשר לעובד לקבל מידע רראשוני אודות זכויותיהם. מטרתו של פורטל מגן לעובד, לדאוג כי העובדים יקבלו את כל הזכויות והתנאים הסוציאליים להם הם זכאים כחוק ובזכות !!
מגן לעובד חרט על דגלו את חזונו, כי תשלום הזכויות של העובד הוא חובתו של המעביד !!
הפורטל מנוהל על ידי משרד עו"ד גונן ושות', שמסייע למאות אלפי עובדים ומעסיקים מדי שנה.

מגן לעובד טיפל ומטפל בהצלחה רבה באלפי תלונות או תביעות של עובדים אשר נפגעו ונוצלו על ידי המעסיק שלהם. עובדים רבים אשר מועסקים בתנאים של ניצול, תוך רמיסה ופגיעה בזכויות ובתנאים הסוציאליים שלהם, בוחרים לא לתבוע את המגיע להם כחוק, מחשש שהדרישה לקבלת הזכויות שלהם כחוק תביא לפיטורים ממקום העבודה. סיבה נוספת לכך שעובד לא תובע את המגיע לו כחוק – זכויות ותנאים סוציאליים היא בעיה ומחסור כספי, שכן נדרשים אמצעים כספיים על מנת לתבוע את המעסיק. עורכי הדין בישראל דורשים סכומי כסף עצומים מהעובד כבר בתחילת הליך התביעה מול המעסיק. הדרישה הראשונית  מונעת מחלק גדול מהעובדים לתבוע וגורמת להם לוותר על הזכויות בשל הקושי הכספי.
 
אנו במגן לעובד מאמינים, כי לכל אחד מגיעה הזכות לעבוד ולהתפרנס בכבוד. אנו נסייע לכל עובד במידה ומתקיימת עילת תביעה חוקית ונדאג לקשר אותו עם עורך דין שיטפל בתביעה שלו. במידה ולעובד אין יכולת כלכלית הליך התביעה יהיה ללא כל עלות מצד העובד והתשלום ימומש רק בסוף ההליך ויקבע לפי הפיצוי שיקבל העובד.  במידה והעובד לא יקבל פיצוי  הוא לא יידרש לשלם לעורך הדין, התשלום כאמור הוא רק על בסיס הצלחה.
 
אודות מגן לעובד ולמעסיק

לא לוותר 


חשוב לזכור, שכל צוות מגן לעובד זמין עבורכם ולשרותכם ואין כל סיבה לחשוש או לוותר על הזכויות והתנאים הסוציאליים להם אתם זכאים כחוק. במידה ואין באפשרותכם לשלם עבור פתיחת תיק או דרישה לתשלום ממעסיק , אנו במגן לעובד, נדאג שתקבלו את העזרה המקצועית ביותר אם בהוצאת מכתב או בהגשת כתב תביעה וייצוג מקצועי בבית המשפט לעבודה. התשלום עבור כל התהליך יתבצע רק בסוף ובכפוף להצלחת התביעה !!
 
במידה ובחרת שהתשלום עבור הליך הייצוג יהיה על בסיס הצלחה, הוא מותנה בפיצוי שתקבל עבור אותה תביעה - לא קבלת פיצוי לא שלמת עבור הטיפול!!
 
זכור - הזכויות שלך כעובד, הם חובתו כחוק של המעסיק !!
 
 
לשרותכם בכל זמן, 
צוות מגן לעובד !!